חשד: עבריין המין - מאבטח בגן ילדים

תושב פ"ת שריצה 7 שנות מאסר בגין עבירות מין בקטין, שוחרר לפני כשנתיים והועסק לאחרונה כמאבטח בגן ילדים. הוא נעצר ע"י המשטרה וקושר עצמו לחשדות. עם זאת, במשטרה מדגישים: הילדים בגן לא נפגעו. נבדק חשד שהחשוד הועסק במקומות נוספים ובא במגע עם ילדים

שוב, מורשע במעשים מגונים בקטין - בא במגע עם ילדים: תושב פתח תקווה בין 35 נעצר אתמול על ידי המשטרה, בחשד כי עבד כמאבטח בגן ילדים מטעם חברת אבטחה - וזאת לאחר שהורשע וריצה בעבר עונש מאסר בפועל בגין מעשים מגונים בקטין. בחקירתו קשר עצמו לחשדות המיוחסים לו, והוא יובא לדיון הארכת מעצרו בהמשך היום.

במהלך פעילות פיקוח של שירות בתי הסוהר עלה כי החשוד, שריצה עונש מאסר של שבע שנים בגין מעשים מגונים בקטין ושתי עבירות מתחום הסמים, ושוחרר מבית הסוהר בשנת 2008 תחת תנאי פיקוח קפדניים - ולאחר מכן התקבל לחברת אבטחה והוצב בגן ילדים.

נבדק החשד שעבד במקומות נוספים עם ילדים

עם זאת, במשטרה הדגישו כי כרגע אין חשד לפגיעה בילדים עצמם, אך הנושא עדיין בבדיקה. מעסיקו של החשוד בחברת האבטחה נחקר באזהרה וטען כי לא ידע דבר בנוגע לעברו של החשוד. "במהלך חקירתו עלה החשד כי ייתכן שהחשוד עבד גם במקומות אחרים בהם הוא בא במגע עם ילדים", אמר היום פקד יגאל חסדאי, עוזר ראש משרד החקירות בתחנת פ"ת, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"אנחנו עדיין לא בטוחים מה משך הזמן בו עבד בגן הילדים, ובמקומות אחרים", הוסיף פקד חסדאי. "הוא עצור ונחקר, ובהמשך היום יובא להארכת מעצר".

הצטרפו לפרויקט "חברי המערכת" - חדשות 2 בפייסבוק