יחצ"ן מועדון נעצר בחשד להכאתו של אלי איפרגן

התפתחות בחקירת הכאתו של אלי איפרגן. יחצן מועדון הטוקטוק נעצר לחקירה בחשד למעורבות בהכאתו של איפרגן מחוץ למועדון ביד חרוצים ביום חמישי האחרון לפנות בוקר. מצבו של איפרגן מוסיף להיות קשה מאוד

התפתחות בפרשת אלי איפרגן תושב אשדוד שנפצע אנוש ביום חמישי לפנות בוקר בקטטה מחוץ למועדון הטוקטוק במתחם יד חרוצים בתל אביב.

הלילה עצרו שוטרי מרחב יפתח את אחד היחצנים של מועדון הטוקטוק בחשד כי הוא זה ששלח את שי סגן החשוד בהכאתו של אלי איפרגן בעזרת בקסדה וגרם לפציעתו באורח אנוש. היחצ"ן בילה הלילה בחקירה במרחב יפתח של משטרת מחוז ת"א, ואמור להגיע הבוקר להארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

האח התרעם על השחרור המוקדם

אתמול, טרם ההחזרה של אחד החשודים למעצר, אמר אחיו של איפרגן בתוכנית "שש" עם עודד בן עמי, כי "זה דבר הכי מקומם ומטריף את הדעת". האח הוסיף: "איך קורה דבר כזה במדינה שאמרה לתת ביטחון לאזרחים? בן אדם - שהוא אב לילדים - מפריד בקטטה ונמצא במצב קשה, והעבריין והחבר שלו מסתובבים חופשי בהוראת שופט?"

לדברי האח, שהעדיף לא להיחשף, הם עסוקים כרגע בתפילות לשיפור במצבו הרפואי של האח. "הרופא אמר שהוא עדיין נמצא במצב קשה, הוא עדיין מורדם, מונשם ומחוסר הכרה מיום שישי בבוקר, ואנחנו מתפללים לשלומו".