החשד: אילץ בנות 9 ו-10 לינוק מאמן

תושב המרכז, גבר בשנות ה-30 לחייו המתנדב במשטרה מזה שנים ארוכות, נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים יוצאי דופן בילדותיו של חברו: על פי החשד, הוא גרם לשתי הילדות - בנות 9 ו-10 - לינוק מהחזה של אמן תמורת "מתנות", תוך שהוא מגיע לסיפוק מיני. החשוד מכחיש הכל, אבל בית המשפט האריך היום את מעצרו ב-3 ימים

סיפוק מיני מצפייה בהנקה. אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה עצרה אמש גבר בשנות ה-30 לחייו מאזור המרכז, המתנדב במשטרה מזה שנים ארוכות, בחשד שביצע מעשים מגונים יוצאי דופן במיוחד בילדותיו של חברו.

על פי החשד, ביקש המתנדב מהילדות בנות ה-9 וה-10 לינוק מהחזה של אמא שלהן, תוך שהוא נוכח וצופה במעשים, ומגיע לסיפוק מיני בעקבותיהם. תמורת ההנקה, על פי החשד, הבטיח האיש לילדות ש"יעניק להן מתנות".

החשדות החמורים נחשפו לאחר שסבתן של הילדות חשדה כי אביהן מתעלל ברעייתו, אם הילדים, וכולא אותה. לאחר שנלקחה האם לחקירה, סיפרה שם כי היא הוטרדה דווקא בידי גורם אחר - חברו של בעלה, המתנדב בשורות המשטרה, וגוללה את סיפור המעשה.

החשוד הכחיש הכל בחקירה הראשונית שנערכה לו, אולם במשטרה עדיין חושדים כי הוא אכן הצליח לשכנע את הבנות לינוק משדיה של אימן וצפה בהן בזמן המעשים לצורך הגעה לסיפוק מיני.

החשוד הובא היום לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו בשלושה ימים. בית המשפט אסר על פרסום שמו ותמונתו של החשוד כדי למנוע את זיהוי הילדות.