"אחי שוכב במצב קשה בבית חולים והעבריינים חופשיים"

אלי איפרגן, שהוכה מחוץ למועדון בת"א בסוף השבוע האחרון לאחר שניסה להפריד בקטטה, עדיין מאושפז במצב קשה בבית החולים. החשוד בתקיפתו שוחרר בהחלטה תמוהה של בית המשפט והיום הוחלט להשיבו למעצר ל-4 ימים נוספים. אחיו של איפרגן: "לא מבין איך קורה דבר כזה במדינה שאמרה לתת ביטחון לאזרחים"

בני משפחתו של אלי איפרגן עדיין מתפללים להחלמתו. מאז יום שישי האחרון הוא מאושפז בבית החולים במצב קשה לאחר שניסה להפריד בקטטה מחוץ למועדון בתל אביב. אתמול שוחרר החשוד בתקיפתו בהחלטה תמוהה של בית המשפט, והיום הוחלט להשיבו למעצר בעקבות ערעור שהגישה המשטרה. אחיו של אלי מתקשה להבין כיצד קורה שאדם שחשוד בתקיפה חמורה מסתובב חופשי בזמן שאחיו שוכב בבית החולים.

"זה דבר הכי מקומם ומטריף את הדעת", אמר אחיו של אלי איפרגן בראיון לתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי.  "איך קורה דבר כזה במדינה שאמרה לתת ביטחון לאזרחים? בן אדם - שהוא אב לילדים - מפריד בקטטה ונמצא במצב קשה, והעבריין והחבר שלו מסתובבים חופשי בהוראת שופט?"

לדברי האח, שהעדיף לא להיחשף, הם עסוקים כרגע בתפילות לשיפור במצבו הרפואי של האח. "הרופא אמר שהוא עדיין נמצא במצב קשה, הוא עדיין מורדם, מונשם ומחוסר הכרה מיום שישי בבוקר, ואנחנו מתפללים לשלומו".

אלי הוכה בקסדה בראשו - והתמוטט במקום

את מה שקרה במועדון ביום שישי לפנות בוקר, תיאר האח בכאב. לדבריו, אלי ניסה לעזור לחברה של חבר שהיה עמו, לאחר שנקלעה לריב עם חברה של יחצ"ן במקום. אחרי שהיחצ"ן פגע בראשו של אלי עם כוס בראש, הגיע חבר שלו מאחור והכה בראשו של אלי בקסדה. "אלי התמוטט במקום ונשפך המון דם על הכביש", סיפר האח. "אנשים צעקו שם: 'הוא מת, הוא מת!'".

כאמור, החשוד בהכאת איפרגן נעצר הבוקר בהחלטת השופט ציון קפאח למשך ארבעה ימים. השופט הסביר את החלטתו הקודמת לשחררו ברעש שהיה אתמול באולמו - שבגללו לא שמע על מצבו הקשה של איפרגן.

הצטרפו לפרויקט "חברי המערכת" - חדשות 2 בפייסבוק