בת 16 ניצלה מאונס בבית קברות

נהג מונית מאזור הדרום נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בנערה בת 16 אותה הסיע אותה בשבוע שעבר מנס ציונה ליהוד. על פי החשד, הנהג עצר את הרכב בדרך חשוכה סמוך לבית העלמין ביהוד, והחל לגעת בגופה. רק בזכות תושייתה, הצליחה הנערה להימלט ואף רשמה את מספר הרישוי של הרכב, מה שהביא למעצרו של החשוד

הנסיעה במונית הפכה לסיוט: נהג מונית נעצר אמש בחשד שתקף מינית צעירה בת 16 שהסיע. על פי החשד, הנהג לקח את הנערה לדרך חשוכה סמוך לבית העלמין ביהוד והחל לגעת בה במקומות אינטימיים. רק בזכות תושייתה, הספיקה הנערה לברוח ואף רשמה את מספר הרכב, מה שהוביל ללכידתו של הנהג.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנהג, בן 41 מאזור הדרום, הסיע את הנערה בשבוע שעבר מנס ציונה ליהוד. על פי החשד, במהלך הנסיעה החל הנהג לשלוח לעברה ידיים ולגעת בה.

בשלב מסוים אף פנה החשוד לשביל עפר הנמצא סמוך לבית העלמין ביהוד, עצר את הרכב והחל על פי החשד לגעת בה בצורה אגרסיבית במקומות המוצנעים בגופה. למרות שהייתה אחוזת בהלה, הצליחה הנערה להימלט מהרכב לעבר הכביש הראשי, ואף רשמה את מספר הרישוי של המכונית.

לאחר ששבה לביתה, מסרה בת ה-16 את מספר הרכב למשטרה, והובילה בכך לאיתור החשוד במעשים. אמש הוא נעצר והכחיש בחקירתו שביצע את המעשים. הוא יובא היום לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

בן 17 חשוד במעשים מגונים בבת 5

שוטרי מרחב דן עצרו אתמול צעיר בן 17 בחשד שביצע מעשה מגונה בילדה בת חמש בבני ברק. על פי החשד, הצעיר העובד כשליח בחנות ירקות הבחין בילדה בחדר מדרגות ותקף אותה מינית.

החשוד אותר על ידי המשטרה ונלקח לחקירה. הוא יובא הבוקר לדיון בנוגע הארכת מעצרו בבית משפט השלום לנוער בתל אביב.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק