חשד: הורים הכו עד זוב דם את ילדיהם

זוג הורים מקריית ים נעצרו בחשד שהתעללו בשני בניהם, בני 8 ו-9 וחצי. החשדות נחשפו כשבן ה-8 סיפר על המעשים הקשים למורתו. על פי החשד, ההורים הכו את הבנים בחפצים חדים במשך תקופה ארוכה. בחקירתם במשטרה טענו כי מדובר ב"אקט חינוכי". הילדים הורחקו מביתם בצו חירום

משטרת זבולון עצרה זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם מקריית ים בחשד שהתעללו באכזריות בילדיהם. החקירה נפתחה לאחר שמורתו של אחד הילדים בביה"ס רצתה לרשום הערה ביומן התלמיד - ושמעה ממנו שהוריו מכים אותו (בן 8) ואת אחיו בן ה-9 וחצי.

מהחקירה הראשונית מתברר כי הילד סיפר למורה: "אני מפחד שאמא תרביץ לי". הוא נלקח מיד לשיחה עם הצוות החינוכי, שם התוודה כי עבר התעללות קשה לאורך חודשים, הכוללות מכות בעזרת חפצים חדים שונים. נציגי בית הספר פנו במהרה לרשויות הרווחה שהוציאו במהלך הלילה צו חירום ללקיחת הילדים מביתם.

מעדויות הילדים, עולה החשד שההורים התעללו בילדים לאורך תקופה ארוכה, ואף הכו אותם בחפצים חדים ומקלות עד זוב דם. לאחר שהוצאו מביתם, הם הועברו למקום בו הם צפויים לקבל טיפול והשגחה.

ההורים החשודים נעצרו במקום והועברו לחקירה בתחנת המשטרה, שם הכחישו חלק מהמעשים המיוחסים להם וטענו כי המכות ניתנו כ"אקט חינוכי בלבד". לטענת ההורים, הם לא התעללו בילדים לאורך חודשים ולא נקטו באלימות קשה. מאוחר יותר היום יובאו ההורים לדיון בנוגע להארכת מעצרם.

לפני כשבוע: אם זרקה את ילדיה מהחלון

לפני כשבוע אם המתגוררת בדרום תל-אביב, זרקה את שני ילדיה מחלון ביתם שבקומה הרביעית, וקפצה אחריהם. לאחר הדיווח הגיעו כוחות משטרה גדולים לדירה וצוותי מד"א שפינו את הילדים והאם לבית החולים "איכילוב".

סנ"צ יגאל סנקר, מפקד תחנת השכונות בת"א סיפר כי השוטרים הגיעו למקום לאחר שהתקבלו קריאות על כך שהאם וילדיה נמצאו מוטלים על הרצפה. האם סיפרה לשוטרים כי היא "רצתה להרוג את ילדיה ולמות".

שני הילדים, ילד בן 4 וילדה בת 5, פונו לבית החולים לילדים "דנה", כשהם סובלים בעיקר מפגיעות ראש וגפיים, מצבו של הילד הוגדר קשה והוא פונה מחוסר הכרה, מצבה של הילדה הוגדר בינוני. האם, שגם היא סבלה מפגיעות ראש ומפגיעות בגפיה, פונתה כשהיא במצב קשה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק