חשד: צעיר מקלקיליה תקף מינית 7 נשים וגנב את תיקיהן

במשטרת כפר סבא קיבלו במהלך החודשיים האחרונים תלונות רבות של צעירות שסיפרו על מקרה דומה - צעיר שתקף אותן מינית ואף גנב את תיקיהן. לאחר חקירה סמויה במשטרה נעצר החשוד בערב סוכות, כשתקף צעירה ונמלט על אופניו. בחקירתו במשטרה הוא הכחיש את המעשים וטען כי היה באזור לצורך חיפוש עבודה

גנב וגם הטריד. אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה התירה היום לפרסום כי גבר בן 27 מקלקיליה נעצר בערב חג הסוכות בחשד שהיה מעורב בשבעה אירועים שונים של תקיפה מינית של נשים ואף בגניבת תיקיהן. החשוד נעצר רק לאחר המקרה השביעי, שבו תקף צעירה ושדד ממנה את תיקה במנהרת הולכי הרגל של צומת רעננה בכביש 4.

על פי החשד, פעל החשוד בדפוס התנהגות זהה מאז תחילת חודש אוגוסט. לאחר שהוגשו למשטרה מספר תלונות דומות, כשכולן התייחסו לאותו האזור, החלו שוטרי תחנת כפר סבא לבצע פעילות סמויה בניסיון להתחקות אחר החשוד.

"החשוד אף ניסה לנשק את אחת המתלוננות"

בסריקות שערכו שוטרי התחנה מיד לאחר קבלת תלונת הצעירה, הם איתרו את החשוד כשהוא בורח מהמקום על אופניו. הוא נעצר, אך בחקירתו הוא הכחיש את המעשים המיוחסים לו וטען כי היה באזור כדי לחפש עבודה. "הוא אמנם מכחיש את המעשים, אבל מצאנו עליו את המשקפת שבאמצעותה הוא נהג לחפש את קורבנותיו הבאים", אמר לחדשות 2 באינטרנט רס"ם רונן גולן, ראש מחלקת תשאול בתחנת משטרת כפא סבא.

"הקורבנות שלו היו תמיד נשים, כך שלא בטוח שמדובר רק במקרי שוד", אמר גולן והוסיף כי כעת נבדקות כל שבע התלונות, בחשד שביצע מעשים מגונים בקורבנותיו. "על פי החשד הוא אף נגע באיבריהן המוצנעים של הקורבנות ואף ניסה לנשק את אחת המתלוננות", הוסיף גולן.

היום הוגשה הצהרת תובע נגד החשוד בבית משפט השלום בכפר סבא ומעצרו הוארך. בהמשך יוגש נגדו כתב אישום בגין גניבה, תקיפה וביצוע מעשים מגונים.