איים לפגוע בשופטת: "לשסף את גרונה"

נער בן 17 שנעצר בחשד לתקיפת שוטר ואחזקת סכין הגיע לביהמ"ש באשדוד כדי לשמוע את גזר דינו. מחוץ לאולם - שניות לפני שפגש את השופטת - איים הצעיר לפגוע בשופטת. מאבטח עירני עיכב את הצעיר לחקירה וכעת הוא נאשם גם בכוונה לפגוע בשופט

הוסיף חטא על פשע, אילוסטרציה (חדשות 2)

הוסיף חטא על פשע: נער בן 17 מאשדוד נתפס אתמול מאיים לפגוע בשופטת בית משפט השלום בעיר, זמן קצר לפני שהייתה אמורה לגזור את דינו. מאבטח שהיה בסביבה, שמע את הצעיר אומר לאחיו "צריך לדקור את השופטת בגרון", שניות לפני שנפגשו באולם הדיונים. שוטרים שהוזעקו למקום עיכבו אותו במקום לחקירה.

הצעיר סיפר שנעצר בעבר בעקבות חשד לתקיפת שוטר והחזקת סכין בניגוד לחוק והגיע לבית משפט השלום באשדוד כדי לשמוע את גזר הדין. אלא שהצעיר חשב על דרך מוזרה במיוחד להקל על מצבו והביע נכונות לפגוע בשופטת על ידי דקירתה בגרון.

בעקבות המקרה, הדיון נדחה, והוחלט להעביר את התיק הראשון בעניינו לדיון בבית משפט השלום בקריית גת. אך הסיפור לא נגמר בכך: לאחר חקירתו, החליטו בפרקליטות להגיש כתב אישום נגדו בגין איומים על השופטת לבית משפט השלום באשדוד. נקווה שבפעם הבאה שיגיע לשמוע את החלטת השופט, הוא ישמור את כוונותיו לעצמו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק