חשד: התחזה לצלם פיאות, תקף מינית וגרם לחבלות

תושב אלעד בן 26 נשוי ואב לילד נעצר אמש בחשד שתקף מינית צעירה שהגיעה לדירתו, תוך כדי התחזות לצלם אופנה במגזר החרדי. בחקירתו, הכחיש תחילה את הדברים, אך לאחר מכן הודה שביצע את המעשים לאחר ש"יצר הרע השתלט עליו". לדבריו, הוא אף פנה לרב לאחר התקיפה, כדי לבקש מחילה. הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

(חדשות 2)

תושב אלעד בן 26 נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירה שחיפשה עבודה כמטפלת סיעודית, לאחר שהתחזה לצלם אופנה במגזר החרדי. אם תהיתם מה הקשר בן השניים, מתלונת הצעירה מתברר שהחשוד התחזה לצלם פאות ואף היה מוכן להפוך את אמו לנזקקת כדי לבצע את זממו.

הצעירה הגיעה אמש לתחנת ראש העין, והתלוננה שתושב העיר ביצע בה מעשה מגונה, ותקף אותה תוך כדי איומים. לדבריה, היא התקשרה אל החשוד בעקבות מודעה שראתה באחד העיתונים על חיפוש שותפה לדירה. מצדו השני של הקו ענה לה גבר שסיפר כי הוא מחפש מישהי שתסעד את אמו המבוגרת ובו בזמן גם תגור בדירה.

כשהגיעה לדירתו, הסביר לה שמדובר בבית אמו שבדיוק יצאה מהבית, והזמין אותה להיכנס. מבלי לחשוד בדבר היא נכנסה לדירה, שם סיפר לה החשוד כי הוא צלם פאות והציע לה להצטלם תמורת תשלום של 2,000 שקלים. האווירה הטובה לא גרמה לצעירה לחשוד בכוונותיו האמיתיות של הגבר, שהוביל אותה למיטב בדירתו. לפתע, ללא כל הכנה מוקדמת הוא התפשט והחל לבצע בה מעשים מגונים.

לדברי הצעירה, כשניסתה להתלונן, אחז בה החשוד בכוח וגרם לה לחבלות בגופה - אך למרות זאת היא הצליחה להשתחרר מאחיזתו ונמלטה מהבית. מבוהלת והמומה היא פנתה למשטרה, שם סיפרה את מה שאירע והפנתה את השוטרים לדירתו.

"החשוד, שהינו נשוי ואב לילד הכחיש תחילה את הדברים בחקירתו, אך מאוחר יותר קשר עצמו למעשים וטען כי יצר הרע השתלט עליו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר המשטרה במרחב השרון פקד זיוון פריידין. "הוא סיפר שאחרי המקרה אף פנה לרב שלו וביקש מחילה". הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בפני בית משפט השלום בפתח תקווה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק