צפו: כך גונבים אייפון מבלי שתרגישו

כשמתן גוגנהיים התיישב לאכול צהריים במסעדה בתל אביב, הוא לא תיאר לעצמו שבסיום הארוחה ייאלץ לצאת למרדף בעקבות מכשיר האייפון שלו. מצלמות האבטחה במקום סייעו לו ולבעל המסעדה לאתר את הגנב - שכבר הספיק למכור את המכשיר היקר. צפו בגניבה

סצנה כזו לבטח לא רצה לביים הבמאי מתן גוגנהיים: הצעיר ישב להנאתו בצהרי יום שלישי האחרון במסעדה בדרום תל אביב, סמוך לתחנה המרכזית, כשלפתע באמצע הארוחה הוא גילה שגנבו את מכשיר האייפון החדש שלו.

גוגנהיים שאל את הבעלים ואת עוברי האורח אם הם ראו מי לקח את המכשיר ואם שמו לב בכלל מי נכנס ויצא מן המסעדה באותה העת, אך ללא הואיל. אורן עטר, בעל המקום, החליט בעצה אחת עם עובדיו לבדוק את מצלמות האבטחה במקום כדי לעלות על עקבותיו של הגנב.

כשהעבירו אחורה וקדימה את סרטון הווידאו הם גילו שאותו בחור שידוע כנרקומן וככזה שמסתובב הרבה באזור, הוא זה שלקח את השלל היקר, מבלי ששמו לב אליו, בדרכו החוצה. הגנב שהיה מגובס בידו, לא הספיק להרחיק ולאחר זמן קצר איתרו אותו גוגנהיים ועטר סמוך למסעדה.

גוגנהיים דרש מהחשוד להחזיר לו את הטלפון שלקח, אך אותו חשוד השתומם וטען שהוא כלל אינו יודע על מה הוא מדבר ושאין בידיו שום מכשיר. גוגנהיים לא האמין לו והזמין ניידת משטרה למקום. השוטרים עצרו את החשוד, שלאחר חקירה קצרה נשבר והודה שמכר את המכשיר למרבה במחיר. כמו בכל סרט עם סיום טוב, הצליחו אנשי המשטרה להגיע אל האדם לו נמכר המכשיר הגנוב ולהחזירו לבעליו החוקיים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק