פצוע בינוני מדקירה בבאר שבע

גבר בן 30 נדקר הערב בבאר שבע ופונה במצב בינוני, על ידי ניידת טיפול נמרץ, לבית החולים סורוקה בעיר. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע אינו ברור, וכי נפתחה חקירה בנושא. "כשהגענו ראינו אדם כבן 30 שוכב מחוסר הכרה", סיפר פרמדיק מד"א

פונה במצב בינוני. ארכיון (חדשות 2)

גבר בן 30 נפצע הערב באורח בינוני כתוצאה מדקירה בחזהו, ברחוב שער הגיא בבאר שבע. הוא פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ לבית החולים סורוקה בעיר.

הדקירה אירעה סמוך לשעה 23:15 הלילה. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע אינו ברור, וכי נפתחה חקירה בנושא.

הפרמדיק חנן דדון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "עוברי אורח הזעיקו אותנו לרחוב שער הגיא בבאר שבע. כשהגענו ראינו אדם כבן 30, שוכב מחוסר הכרה. זה היה בחנייה שבאחד הרחובות. הדקירות היו בפלג גופו העליון וניידת טיפול נמרץ מיד החלה לטפל בו והעבירה אותו להמשך טיפול בסורוקה. המשטרה הגיעה אחרי זה והחלה לחקור".

נורה לעיני בתו בלוד

מוקדם יותר היום, נרצח סאמי חיג'אזי, תושב לוד בן 41, מחוץ לבניין עיריית לוד לעיני בתו כבת ה-12, כתוצאה מירי שאירע במקום. מותו נקבע בבית החולים "אסף הרופא". הירי אירע בכיכר המרכזית בעיר, כיכר השוטר. אנשי כוחות ההצלה ומגן דוד אדום הגיעו למקום, טיפלו בפצוע ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא, תוך מאמצי החייאה רבים שכאמור נכשלו.

ראשונים לדווח על האירוע היו אנשי לשכת ראש העיר, שראו את האירוע כולו מחלונות הלשכה. תחילה חשבו כי היריות אירעו בתוך בניין העירייה ואף בתוך הלשכה עצמה, אך לבסוף התברר כי לא כך.

ראש הוועדה הממונה בלוד אילן הררי היה בין הראשונים שהגיעו לזירה. על מה שראה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: ""ישבתי במשרד בישיבה רגילה ומתחת למשרד שלי שמעתי פתאום יריות. הסתכלתי מהחלון וראיתי אוטו שעומד ובחורה לידו שצועקת ורצתי למקום. הגעתי למקום, הייתי עם עוד כמה מכוניות, ניסינו להרגיע את הילדה ולטפל בבן אדם".

"הוא היה ירוי בעורפו", הוסיף הררי. "הזעקנו את המשטרה ואת מד"א ודאגנו להרגיע את הכוחות. לא פחדתי, רציתי רק לעזור. לצערי אי אפשר היה לעזור לו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק