חיסול בלוד: בן 41 נורה בראשו

חיסול בלב העיר לוד: יריות נשמעו הערב מחוץ לבניין עיריית לוד, בכיכר המרכזית בעיר. אנשי מד"א שהוזעקו למקום טיפלו בסאמי חיג'אזי שנורה בראש ופינו אותו לטיפול בבית החולים, שם נקבע מותו. אנשי העירייה ראו את האירוע ודיווחו למשטרה

סאמי חיג'אזי נרצח הערב מחוץ לבניין עיריית לוד לעיני בתו כבת ה-12, כתוצאה מירי שאירע במקום. חיג'אזי, תושב לוד בן 41, נפצע בראשו. מותו נקבע בבית החולים "אסף הרופא". הירי אירע בכיכר המרכזית בעיר, כיכר השוטר. אנשי כוחות ההצלה ומגן דוד אדום הגיעו למקום, טיפלו בפצוע ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא, תוך מאמצי החייאה רבים שכאמור נכשלו.

ראשונים לדווח על האירוע היו אנשי לשכת ראש העיר, שראו את האירוע כולו מחלונות הלשכה. תחילה חשבו כי היריות אירעו בתוך בניין העירייה ואף בתוך הלשכה עצמה, אך לבסוף התברר כי לא כך.

ראש הוועדה הממונה בלוד אילן הררי היה בין הראשונים שהגיעו לזירה. על מה שראה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: ""ישבתי במשרד בישיבה רגילה ומתחת למשרד שלי שמעתי פתאום יריות. הסתכלתי מהחלון וראיתי אוטו שעומד ובחורה לידו שצועקת ורצתי למקום. הגעתי למקום, הייתי עם עוד כמה מכוניות, ניסינו להרגיע את הילדה ולטפל בבן אדם".

"הוא היה ירוי בעורפו", הוסיף הררי. "הזעקנו את המשטרה ואת מד"א ודאגנו להרגיע את הכוחות. לא פחדתי, רציתי רק לעזור. לצערי אי אפשר היה לעזור לו". בראש עיריית לוד עומד בימים אלה אילן הררי, ראש הוועדה הממונה שמונה לאחר הדחתו מהתפקיד של ראש העיר בני רגב.

בהכנת הידיעה השתתפו כתבינו משה נוסבאום, עזרי עמרם וברהנו טגניה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק