מאבטח המפכ"ל נתפס עם חשיש

שוטרי מרחב דן במשטרה הופתעו במהלך סיור שגרתי להבחין במאבטח שהוצב בביתו של המפכ"ל רנ"צ דודי כהן, כשהוא מתנהג בצורה חשודה. לאחר שערכו חיפוש על גופו, הם הופתעו פעם נוספת - הפעם כשגילו עליו סמים מסוג חשיש. כעת נבדק החשד כי הוא עישן את הסמים במהלך המשמרת

מאבטח שהוצב בביתו של מפכ"ל המשטרה רנ"צ דודי כהן בגבעתיים נעצר אתמול בחשד שעישן סמים - במהלך יום העבודה בבית המפכ"ל. המאבטח נלקח לחקירה במשטרה ולאחר מכן שוחרר לביתו בערבות עצמית.

שוטרי סיור של משטרת מרחב דן שהיו אתמול באזור ניגשו אל המאבטח, המועסק על ידי חברת השמירה "מודיעין אזרחי", לאחר ששמו לב כי הוא מתנהג בצורה חשודה. כאשר החלו לתשאל אותו, הבחין אחד השוטרים בכמות קטנה של סם מסוג חשיש שנמצאת ברשותו.

כתוצאה מכך, מיהרו השוטרים לעצור את המאבטח, שבינתיים הוחלף על ידי ניידת משטרה, לפחות עד שיימצא לו מחליף בעמדה. לאחר מעצרו, ערכו השוטרים חיפוש בביתו, שם מצאו כמות קטנה נוספת של סם לצריכה עצמית. בהמשך, ככל הנראה, יוגש כתב אישום נגד המאבטח, שמיותר לציין שכבר לא ימשיך בעבודתו, לפחות לא בבית המפכ"ל.

יצוין כי בית המפכ"ל זוכה לאבטחה צמודה מדי יום. למעט המאבטח שמוצב דרך קבע מחוץ לדירה, נערכים סיורים שוטפים מחוץ לביתו, וזאת על מנת לשמור על ביטחונו האישי.

מחברת "מודיעין אזרחי" טרם התקבלה תגובה לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק