הפורץ לבש חוטיני גנוב - ונלכד

גנבים שפורצים לדירות בדרך כלל אוהבים לקחת איתם כסף ותכשיטים - דברים קלים ויקרי ערך שהופכים את הפריצה למהירה ויעילה. אבל גנב יהיר במיוחד שפרץ בשבוע שעבר לדירה בתל אביב חשק גם בזוג תחתוני חוטיני של בעלת הבית - והחליט ללבוש אותם. כשהמשטרה תפסה אותו, היה לשוטרים קל מאוד לקשר אותו לפריצה

חוטיני לגנבים - לא משתלם (אילוסטרציה)

גנבים טיפשים יש בעולם בשפע, אבל גנבים טיפשים שגם אוהבים בגדי נשים - זה כבר אירוע נדיר יותר: צעיר בן 33 שפרץ בשבוע שעבר לדירה בתל אביב נעצר על ידי המשטרה רק בגלל זוג תחתוני חוטיני שגנב מהדירה, ושאותם החליט ללבוש. החשוד זוהה על ידי הדיירת שהתגוררה בדירה, שהיא גם בעליהם החוקי של החוטיני. היום יוגש נגדו כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב

המקרה יוצא הדופן הזה התרחש ביום רביעי בלילה, לאחר שהחשוד איתר את הדירה בשכונת פלורנטין ריקה מאדם והחליט לפרוץ אליה. כמו כל גנב ממוצע, הוא התחיל מהתכשיטים ומהכסף והמשיך במסע החיפושים אחר חפצי היוקרה הקלים לגניבה.

בשלב מסוים הרגיש הגנב, ככל הנראה, יותר מדי בנוח, והחליט שיש לו די והותר זמן כדי להשתעשע. הוא ניגש לארון הבגדים בבית והתחיל לחטט בו. תוך זמן קצר הוא מצא שם זוג תחתוני חוטיני בצבע אדום והחליט ללבוש אותם.

לרוע מזלו, דקות לאחר שלבש את זוג התחתונים, חזרו לביתן שתי הדיירות שמתגוררות בדירה, צעירות בשנות ה-20 לחייהן. השתיים הבחינו בכך שהדירה נעולה מבפנים והזעיקו למקום את המשטרה.

נתפס בלי הרכוש, אבל עם החוטיני

הגנב, שהבין שהוא בדרך להיתפס על חם, נמלט מהחלון והחל לברוח. השוטרים הצליחו לתפוס אותו לא רחוק משם, אך לאחר שכבר הספיק להשליך בדרך את הרכוש הגנוב.

במהלך חיפוש שערכו השוטרים על גופו, הם הופתעו לגלות כי הוא לובש את זוג תחתוני החוטיני האדומים. הגנב, שככל הנראה היה מאוד נבוך מהסיטואציה, אמר לשוטרים כי אלו אינם התחתונים שלו. כאשר תחתוני החוטיני הוצגו לדיירת שביתה זה עתה נפרץ, היא מיד זיהתה אותם כשלה וכך הבינו השוטרים כי החשוד הוא אכן האדם שפרץ לדירה.

כעת צפוי החשוד לעמוד בפני כתב אישום בגין התפרצות. אם יורשע ויכלא, יצטרך הגנב להסתפק במדי הכלא ובתחתונים שמספק שירות בתי הסוהר - במקום בחוטיני האדום האהוב עליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק