כתבת "ידיעות אחרונות" בארה"ב נעצרה בחשד לגידול סמים וכוונה להפיצם

שליחות עיתונאית? משטרת וושינגטון עצרה הלילה את כתבת "ידיעות אחרונות" בארה"ב, אורלי אזולאי, ואת בעלה לאחר שנמצאו בביתם 11 צמחי מריחואנה, חלקם בגובה 2 מטרים. השניים נלקחו לחקירה ושוחררו בערבות עצמית

אורלי אזולאי. מעצר בארה"ב (חדשות 2)

כתבת עיתון "ידיעות אחרונות" בארה"ב, אורלי אזולאי, ובעלה הווארד ארנשטיין, כתב ותיק ושדרן רדיו של רשת ה-CBS, נעצרו הלילה בחשד לגידול סמים מסוג מריחואנה וכוונה להפיצם.

המשטרה המקומית בוושינגטון הוציאה צו חיפוש בביתם של אזולאי בת ה-57 ובעלה בן ה-60 לאחר שקיבלו מידע אנונימי על גידול המריחואנה מאזרח שגר באזור.

על פי הדיווח שפורסם הבוקר ב"וושינגטון פוסט", השוטרים מצאו בביתם של בני הזוג בצפון-מערב וושינגטון 11 צמחי מריחואנה בוגרים, שחלקם הגיעו עד לגובה 2 מטרים, וכן שישה תיקים שבכל אחד מהם נמצאו כ-60 גרם מריחואנה.

שכנים של שני העיתונאים סיפרו בעילום שם כי בני הזוג נהגו להתבודד ולא יצרו קשר עם הסביבה הקרובה. מספר שכנים אף העידו כי שמעו הלילה את המהומה בביתם וראו שוטרים, אך לא ידעו במה מדובר.

לאחר חקירתם, שוחררו אזולאי ובעלה בערבות עצמית, ובהמשך יינקטו נגדם הליכים משפטיים. נכון לשעת פרסום הידיעה, טרם נמסרה תגובה ממערכת עיתון "ידיעות אחרונות".

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק