גנב את הרכב - עם הילדים בתוכו

הפתעה לא נעימה חיכתה לתושב הצפון שעצר את רכבו ביישוב עראבה "רק לכמה דקות" כדי לקנות מים לילדיו. כאשר יצא מהחנות, הוא גילה כי רכבו נגנב - עם הילדים, בני שנתיים ו-5, בתוכו. הגנב, ש"גילה" את הילדים רק אח"כ, מיהר להוריד אותם - באמצע הכביש המהיר. השניים הוחזרו לאביהם לאחר שעובר אורח הבחין בהם בוכים

השוטרים עם הילדים ש"נגנבו", הערב (אתר א-סינארה)

דרמה בצפון: תושב הצפון, בשנות ה-30 לחייו, רצה היום רק לעצור את רכבו בכפר עראבה כדי לקנות מים לשני ילדיו שנשארו במכונית. אלא שלאחר שיצא מהחנות עם בקבוקי המים - הוא הופתע לגלות כי לא הרכב ולא הילדים נמצאים.

בהמשך התברר כי זמן קצר לאחר שהנהג נכנס לחנות, הגיע למקום גנב רכב, נכנס למכונית ונסע מהמקום, מבלי שהוא שם לב לשני הילדים, בני שנתיים ו-5, שנמצאו במושב האחורי וישנו שנת ישרים.

כעבור כמה מאות מטרים, כשהמכונית כבר הייתה על הכביש המהיר, הבחין גנב המכונית בילדים שיושבים על הספסל מאחור ובינתיים התעוררו בבהלה. הוא לא התבלבל, מיהר לעצור את הרכב בצד הדרך וגירש אותם מחוץ למכונית, כשהוא משליך אחריהם את כסאות הבטיחות - באמצע הכביש הסואן והמסוכן.

עובר אורח שעבר עם רכבו במקום הבחין בילדים שעמדו בצד הכביש ומיררו בבכי. הוא מיהר לעצור בצד ושאל אותם לפשר מעשיהם במקום. לאחר שאלו סיפרו לו את שאירע, הוא מיהר להעלות אותם על רכבו ונסע בחזרה אל החנות ממנה "נגנבו".

כשהגיעו למקום, גילה עובר האורח כי האב כבר לא נמצא במקום, אלא הלך להגיש תלונה במשטרה. לכן, מיהר בעל החנות ליצור קשר עם המשטרה, ואלו החזירו לאב המבוהל את ילדיו שהפכו מ"סחורה גנובה" לכזו שהושבה לבעליה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק