שומר באתר בנייה חשוד בתקיפה מינית של בן 6 מהצפון

ילד בן 6 מהצפון בסך הכל יצא להסתובב באזור אחד מאתרי הבנייה בעיר, שם על פי החשד הוא הותקף מינית על ידי נער בן 16 שעבד כשומר במקום. בעקבות האירועים הוא אף אושפז בבית החולים "העמק" בעפולה לצורך בדיקות. בתחילה, חשש הילד לספר להוריו על המעשים, אך לבסוף עשה זאת והמשטרה עצרה את הנער

בין השניים לא הייתה היכרות מוקדמת. אילוסטרציה

נער בן 16 מהדרום נעצר הבוקר על ידי שוטרי תחנת משטרת עפולה בחשד כי תקף מינית ילד בן 6, זאת בעת ששימש כשומר באתר בנייה באחת הערים באזור הצפון.

על פי החשד, במהלך הימים האחרונים נהג בן ה-6 לשחק עם חבריו באתר הבנייה בו עבד הנער, שם גם הכיר אותו. "השניים לא הכירו לפני שנפגשו באתר הבנייה. הם בכלל מאזורים שונים בארץ", אמר לחדשות 2 באינטרנט רב-פקד דורון מלכה, דובר משטרת מחוז העמקים.

מתלונתו של בן ה-6 במשטרה עלה החשד כי הנער תקף אותו מינית במספר הזדמנויות לאחר שנפגשו, אך בתחילה פחד הילד להתלונן במשטרה.

לבסוף, לאחר מספר פעמים בהם הותקף על ידי הנער, נשבר בן ה-6 וסיפר להוריו על המעשים. אלו מיהרו להגיש תלונה במשטרה, שם החליטו לעצור את הנער התוקף, עוד בטרם תושאל הילד על ידי חוקרת ילדים. הנער יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום לנוער בנצרת.

"לאחר התלונה הילד גם אושפז בבית החולים 'העמק' בעפולה", הוסיף מלכה. הבדיקות הרפואיות שנערכו לילד צפויות להכריע אם אכן עבר תקיפה, ומאיזה סוג. תוצאות הבדיקות צפויות להכריע בהמשך אם יוגש נגד הנער כתב אישום בגין תקיפה מינית.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק