בן 12 "נחטף" בחולון - בגלל תאנה

שני צעירים, בני 20 ו-24, רק רצו להעניש נער שפגע ברכבם עם תאנה - ומצאו את עצמם נחקרים במשטרה. על פי החשד, השניים הכניסו את הנער בכוח לרכב, הכו אותו ולקחו אותו לבית הוריו - שמיהרו להתלונן במשטרה. הם נחקרו ושוחררו למעצר בית של 5 ימים

כעסו בגלל שהנער פגע להם ברכב. אילוסטרציה (חדשות 2)

נער בן 12 מחולון "נחטף" הלילה ברחוב בן גוריון, לאחר שפגע בשוגג באמצעות תאנה בג'יפ שחור והעלה את חמתם של בעל הרכב והנוסע שהיה לצידו, תושבי העיר בני 24 ו-20. על פי החשד, לקחו השניים בכוח את הנער לבית הוריו על מנת שיענישו אותו. הם נעצרו על ידי המשטרה ושוחררו מאוחר יותר למעצר בית של חמישה ימים.

מהמשטרה נמסר כי האירוע החל כשהנער וחברו שיחקו ברחוב והשליכו אחד על השני תאנים. בשלב מסוים השליך הנער תאנה שפגעה בשמשה של הג'יפ, וככל הנראה גרמה לו נזק.

מיד לאחר מכן יצאו בעל הרכב והנוסע שעמו מהג'יפ וניגשו אל הנער בזעם, תוך כדי שהם דורשים לדעת מהי כתובת מגוריו. הם לפתו אותו בכוח, הכניסו אותו לתוך הרכב והחלו לנסוע לעבר ביתו. במקביל, ככל הנראה, עוברי אורח שהבחינו במעשים הזעיקו את המשטרה שהחלה בחיפושים אחר הרכב החשוד.

לטענת הנער, שהיה מבוהל כתוצאה מהאירוע, השניים אף הכו אותו בגלל מעשיו ואיימו עליו כי ידאגו שייענש. עם זאת, לאחר הגעת השניים לבית הנער, מיהרו הוריו להתלונן בפני השוטרים על המעשים החמורים של נוסעי הג'יפ.

בהמשך צפויה המשטרה לזמן את התוקפים לחקירה נוספת, וזאת על מנת לשקול הגשת כתב אישום נגדם. כמו כן, עולה כי לשניים אין עבר פלילי קודם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק