החפץ החשוד שנמצא בחיפה התגלה כרכוש שנגנב באותו הערב

אתמול בערב הוזעקו לשכונת בת גלים בחיפה מספר שוטרים כדי לטפל באירוע חפץ חשוד שגרתי. לאחר שגילו כי החפץ החשוד אינו מטען חבלה, הופתעו השוטרים לגלות כי מדובר ברכוש שנגנב שעות ספורות לפני כן מאכסניית תיירים בעיר. במצלמה שנמצאה במקום התגלו תמונותיהם של 3 נערים שכעת גם חשודים בביצוע הגניבה

נעצרו בגלל המצלמה. אילוסטרציה (Shutterstock)

סוף גנבים טיפשים - למעצר: שלושה קטינים, בני 15-17, נעצרו הלילה בחיפה בחשד שפרצו לאכסניה בעיר וגנבו ממנה רכוש רב ששייך לתיירים שהתאכסנו במקום. השלושה נעצרו לאחר שהשוטר זיהה אותם בתמונה שצילמו את עצמם באמצעות אחת המצלמות שגנבו.

תחילת האירוע אתמול בערב בחיפה, לאחר שהתקבל דיווח מאכסניית "בית סקנדינביה" בעיר על פריצה במקום. לשוטרים שהגיעו לאכסניה נמסר כי נגנבו מספר פריטים יקרי ערך שהיו בבעלות התיירים שהתאכסנו במקום, וכמו כן גם מצלמות וציוד אלקטרוני נוסף.

אחד החשודים ניסה להסתתר בבוידעם

בהמשך הערב, נקרא השוטר שגבה את התלונה מהתיירים לאירוע חפץ חשוד בשכונת בת גלים בעיר. לאחר שהתגלה כי התיק שהושאר במקום אינו חבלני, ניגש השוטר על מנת לבדוק את תוכנו. בתוך התיק נמצאה מצלמה שדמתה לתיאור של אחת המצלמות שנגנבו מוקדם יותר מהאכסניה.

מבדיקת המצלמה עלה כי אכן מדובר במצלמה ששייכת לאחד התיירים באכסניה. עוד נמצאו במצלמה מספר תמונות בהן מופיעים שלושה נערים ישראלים, המוכרים למשטרה מעבירות רכוש קודמות.

כאשר הגיעו השוטרים לדירתם, ניסה אחד החשודים להתחבא בבוידעם, אך הוא אותר על ידי השוטרים ונעצר. בנוסף, נמצא בביתם רכוש גנוב נוסף, אשר ייתכן שגם הוא נגנב מהאכסניה. השלושה יובאו במוצאי החג להארכת מעצרם בבית המשפט לנוער והרכוש הגנוב יושב בקרוב לבעליהם המאושרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק