שכנה של המנהלת שנרצחה: "הילדים צעקו והאבא היה תלוי בחדר המדרגות"

המורות שעבדו עם נג'וא איברהים, המנהלת בת ה-41 מאבו סנאן שנרצחה הלילה בכפר סמיע, ככל הנראה על ידי בעלה, מבטיחות לעשות הכל כדי להנציח את מורשתה של חברתם האהובה. "זה נפל עלינו כמו רעם ביום בהיר", אמרה אחת מהן ל חדשות 2 באינטרנט. "המחזה בדירה היה פשוט נוראי", אמר אחד השכנים שהגיע ראשון לזירת הרצח

לצוות מד"א נותר רק לקבוע את מות הזוג. אילוסטרציה

באבו סנאן עדיין לא מעכלים את הרצח הנורא של נג'וא איברהים, מנהלת בית הספר בת ה-41 שנרצחה הלילה בכפר סמיע. כזכור, על פי החשד נרצחה איברהים על ידי בעלה מוניד בן ה-49 שהתאבד מיד לאחר מכן.

הבוקר החליטו המורות בבית הספר לחינוך מיוחד בו עבדה הנרצחת להשבית את הלימודים והן הלכו לנחם את משפחתה של המנהלת האהובה. בימים הקרובים צפויות המורות בבית הספר לשוחח עם התלמידים על הטרגדיה הקשה בליווי פסיכולוגים.

"היא הייתה פשוט מנהלת נפלאה, משכמה ומעלה", אמרה אחת המורות בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אנחנו עדיין לא מעכלים את מה שקרה. רק אתמול שוחחנו איתה וצחקנו", הוסיפה המורה. "זה נפל עלינו כמו רעם ביום בעיר". בנוסף, הבטיחו המורות בבית הספר להנחיל לתלמידים את מורשתה של איברהים, תוך כדי הנצחת זכרה.

"פתאום באמצע הלילה שמענו את הצעקות של הילדים ויצאנו מהבית לבדוק מה קרה", סיפר לחדשות 2 אחד משכניה של איברהים. "מה שהתגלה לעינינו היה פשוט מראה זוועתי של ילדים צועקים והאבא תלוי בחדר המדרגות", הוסיף השכן.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

"מעולם לא דווח על סכסוך בין השניים"

הלילה, סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, נמצאו גופותיהם של איברהים ובעלה בדירתם בגליל המערבי. כבר עם הגעת הכוחות למקום עלו סימנים כי מדובר ברצח של האישה ובהתאבדות של הבעל, וזאת לאור סימני האלימות הקשים.

צוות של מד"א ומשטרה שהוזעק למקום מצא את גופתה של האישה ועליה סימני דקירה רבים בפלג גופה העליון. לצידה נמצא בעלה כאשר הוא תלוי מאחד המשקופים. לצוות הרפואי לא נותר הרבה למעט לקבוע את מותם של השניים במקום.

"בני הזוג אינם מוכרים למשטרה ומעולם לא דווח על סכסוך ביניהם", אמר רפ"ק בועז סמוחה, מפד משטרת מעונה. סמוחה הוסיף למרות שהחשד הראשוני הוא שמדבר ברצח ובהתאבדות, בודקים במשטרה גם כיווני חקירה נוספים. חקירת המקרה הוטלה על היחידה המרכזית גליל.

הבן הגדול נסה למנוע מאביו לדקור את אימו

לבני הזוג חמישה ילדים כאשר הגדול ביניהם בן 16 והקטן בן 7. "הדיווח על האירוע הגיע למד"א לאחר שאחד מילדיהם של בני הזוג התקשר למשפחת אמו בכפר אבו סנאן", סיפר סמוחה. דודו של הילד, אמר השוטר, הוא שהתקשר למד"א ודיווח על שארע.

כאשר צוותי מד"א והמשטרה הגיעו לזירה הם מצאו את אחת הבנות של בני הזוג, כשהיא ממררת בבכי לצד גופותיהם של הוריה. הבן הגדול סיפר לשוטרים כי ניסה למנוע מאביו לדקור את אימו, אך לא הצליח.

"מדובר באישה מכובדת שעזרה לכולם - מהילדים במוסד החינוכי שבו עבדה ועד ולצוות המוסד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אחד מעמיתיה של האם לעבודה. "לא ידענו או הכרנו בעבר סכסוך שיכול להוביל למעשה שכזה", הוסיף.