קלנסוואה: אחיו של ראש עירייה נרצח בירייה

לילה אלים במיוחד גבה את חייהם של 3 בני אדם בקלנסווה ובלקייה. תחילתו של גל האלימות הנוכחי אתמול בשעה 20:00, בקטטה שפרצה ביישוב הבדואי לקייה, בה נורה צעיר בן 18. הוא הובהל לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה, אך שם בהמשך נקבע מותו. מאוחר יותר נורו 5 בני אדם בבית קפה בקלנסווה. אחיו של ראש העירייה מת במקום

שני אירועי ירי קשים במיוחד. אילוסטרציה (חדשות 2)

שלושה אנשים נרצחו הלילה בשתי תקריות ירי, בקלנסווה ובלקייה שבנגב, ביניהם גם סעדי חדיג'ה, אחיו של ראש עיריית קלנסווה, מחמוד חדיג'ה. אחיו של ראש העירייה נורה כשישב בבית קפה הומה אדם בקלנסווה ואדם נוסף, וואסים נאטור, נפצע אף הוא מהירי ומת מאוחר יותר מפצעיו.

מהמשטרה נמסר כי על פי החשד היה חדיג'ה היעד העיקרי לחיסול, ככל הנראה על רקע עיסוקו כקבלן לעבודות חקלאיות. עוד עולה, כי נאטור ככל הנראה נורה בשוגג, וזאת מאחר שהמקום היה הומה אדם. שלושה בני אדם נפצעו בנוסף בתקרית, ביניהם גם רופא בבית החולים לניאדו בנתניה.

מוקדם יותר באותו היום נפצע קשה צעיר בן 18 מהיישוב לקייה לאחר שנורה במהלך קטטה. הוא מת מאוחר יותר בבית החולים לאחר שהרופאים נלחמו על חייו. אדם נוסף נפצע קשה בתקרית ופונה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הקטטה פרצה כתוצאה מריב בין שתי משפחות. עוד עולה, כי לא מדובר בקטטה הראשונה בין שתי המשפחות, אך הפעם היא גלשה לפסים אלימים ולירי, שלא כמו בעבר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק