הסיע מוהל לבריתות - ושדד החוגגים

תושב בת ים בן 41 נעצר בחשד שפרץ לבתיהם של חוגגי בריתות. על פי החשד, האיש התנדב לעבוד כנהגו של מוהל, עמו הגיע לאירועי ברית. הוא ניצל את חוסר תשומת הלב של בעלי האירוע והטביע את מפתח דירתם בפלסטלינה. כך שכפל את המפתח וכעבור כמה ימים פרץ לדירות. מעצרו הוארך בשבוע

איזו שמחה גדולה זו להביא בן זכר לעולם. אחרי ההתרגשות של ההיריון והלידה מגיע הרך הנולד לעולם, וכעבור 8 ימים מביאים אותו בברית משה וישראל. עשרות אורחים מגיעים להשתתף בשמחה שכעבור כמה ימים הופכת לעצב רב.

כך לפחות קרה לכמה חוגגים שהזמינו מוהל שלא ידע כי הנהג שהתנדב להסיע אותו מאירוע לאירוע הוא נוכל, שנהג לשכפל את מפתחות ביתם של בעלי השמחה, לפרוץ לביתם ולגנוב את רכושם.

תושב בת ים בן 41 נעצר על ידי בלשי מרחב איילון בחשד כי במהלך התקופה האחרונה פרץ למספר דירות במרכז. בחיפוש שנערך בביתו נתפסו מסכי טלוויזיה, שעונים ותכשיטים. ברכבו נתפס ציוד שככל הנראה שימש לפריצה שכלל קופסאות גפרורים עם פלסטלינה לצורך שכפול המפתחות, ציוד סנפלינג ומפתחות פלדלת רבים.

שכפל מפתחות בפלסטלינה

בחקירתו עלה כי החשוד שימש בחודשים האחרונים בהתנדבות כנהגו של רב-מוהל. הוא הצטרף לאירועים אליהם הוזמן הרב ובמהלכם ניצל את חוסר תשומת הלב של בעלי השמחה, לקח את מפתח דירתם והטביע בפלסטלינה. מאוחר יותר שכפל את המפתחות וכך פרץ לדירות.

ברשותו של החשוד נתפס גם יומן בו תועדו כתובות בעלי השמחה, שלחלקם כבר הספיק לפרוץ ולגנוב רכוש רב ולחלקם עדיין לא הספיק לפרוץ. מעצרו הוארך אתמול בשבעה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק