נערים סחטו בן 13 - שניסה להתאבד

נער בן 13 לא חשב שכך ייגמר הבילוי עם חבריו הבוגרים: נערים בני 17 צילמו אותו בגילופין ואיימו שיפרסמו את התמונות ברבים אם לא יעביר להם סכומי כסף נכבדים. הנער היה במצוקה נפשית קשה וניסה לשים קץ לחייו. בעקבות מידע מודיעיני, עצרה המשטרה את הסוחטים

אילוסטרציה (חדשות 2)

שני נערים בני 17 מכפר באזור טבריה סחטו נער אחר בן 13. הם איימו לפרסם תמונות של הנער שותה אלכוהול, אם לא יעביר אליהם סכומי כסף. הנער לא עמד בלחצים וניסה לפגוע בעצמו.

הנער לא תיאר לעצמו שהבילוי המשותף עם חבריו הבוגרים יהפוך לסיוט של חייו. בני ה-17 תכננו את הסחיטה מבעוד מועד. הם צירפו אליהם את בן ה-13 לבילוי והחלו להשקות אותו באלכוהול. כשהיה שיכור ולא מודע למעשיו, הם צילמו אותו ושמרו את התמונות.

זמן קצר אחרי אותו ערב, הם פגשו בו שוב והפעם - הם היו פחות ידידותיים. השניים איימו טענו כי יש בידיהם צילומים שעלולים לפגוע בו ובבני משפחתו. בתמורה לאי פרסום התמונות הם דרשו סכומים גדולים של כסף. הנער היה זמן רב במצוקה נפשית גדולה, ולא שיתף בכך איש מבני משפחתו. הוא ניסה לשים קץ לחייו אך ניצל.

לאחר חקירה מודיעינית, עצרה המשטרה את הנערים בני ה-17. המשטרה תביא הבוקר את החשודים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בטבריה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק