ת"א: אם זרקה ילדיה מהחלון וניסתה להתאבד

אם בת 38 השליכה את שני ילדיה, בני 4 ו-5, מחלון ביתם שבקומה הרביעית ברחוב מעפילי אגוז בת"א. האם פונתה לבית החולים איכילוב במצב קשה, בעוד שילדיה פונו לבית החולים דנה במצב בינוני. האם סיפרה לשוטרים: "רציתי להרוג את ילדיי ולמות". הגננת של בן ה-4: "מעולם לא ראיתי את האמא"

דרמה בלב ת"א: סמוך לשעה 5:30 בבוקר השליכה אם את שני ילדיה מחלון ביתם שבקומה הרביעית, וקפצה אחריהם. לאחר הדיווח הגיעו כוחות משטרה גדולים לדירה, ברחוב מבוא ולקר.

סנ"צ יגאל סנקר, מפקד תחנת השכונות בת"א סיפר כי השוטרים הגיעו למקום לאחר שהתקבלו קריאות על כך שהאם וילדיה נמצאו מוטלים על הרצפה. סנ"צ פנקר סיפר כי האם סיפרה לשוטרים כי היא "רצתה להרוג את ילדיה ולמות".

שני הילדים, ילד בן 4 וילדה בת 5, פונו לבית החולים לילדים "דנה", כשהם סובלים בעיקר מפגיעות ראש וגפיים, מצבו של הילד מוגדר קשה והוא מחוסר הכרה, מצבה של הילדה מוגדר בינוני. האם, שגם היא סובלת מפגיעות ראש ומפגיעות בגפיה, פונתה לבית החולים איכילוב כשהיא במצב קשה.

כוחות המשטרה הגדולים שהגיעו למקום מנסים עדיין לברר את נסיבות המקרה, כאשר למקום הגיעו גם גורמי חינוך ורווחה מעיריית ת"א. מחקירה ראשונית שמתבצעת על ידי השוטרים בזירת האירוע, עולה כי המשפחה עברה להתגורר ברחוב לפני שלושה חודשים, וכי מדובר במשפחה שקטה שלא משכה תשומת לב מיוחדת.

שוש, הגננת של בן ה-4, סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "הוא ילד שמח ותוסס, תמיד צוחק ומשחק עם חברים. את האמא בכלל לא ראיתי אף פעם". הגננת אמרה כי בכל פעם, אחותו בת ה-5 הייתה מביאה את אחיה הקטן והולכת לגן שלה, בצד השני של הרחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק