צעירה התלוננה: נאנסתי בבית עלמין

בת 21 אותרה הערב בבית העלמין הישן בחדרה לאחר שבתחנת המשטרה המקומית התקבלה הודעה על "אישה במצוקה" במקום. לשוטרים אמרה כי נאנסה על ידי אלמוני, תלונתה נבדקת

התלוננה שנאנסה. ארכיון (חדשות 2)

משטרת חדרה בודקת את תלונתה של צעירה בת 21 שנמצאה הערב בבית העלמין הישן בחדרה. הצעירה טוענת כי נאנסה בשטח בית העלמין.

כוחות משטרה הגיעו למקום לאחר שקיבלו הודעה על "אישה במצוקה" שנראתה באזור. "לטענתה היא נאנסה על ידי אלמוני שהגיע לשם", אמר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק מור שקד, דובר מרחב חוף במשטרה.

"כנראה מאיזושהי סיבה, אולי מריבה משפחתית, היא ישנה מחוץ לבית", הוסיף רפ"ק שקד. הצעירה תעבור בדיקות רפואיות, בסופן יתברר אם אכן נאנסה.

גם לפני חודש התקבלה במשטרת חדרה תלונה אודות "צעירה עירומה" באזור בית העלמין של מושב במרכז הארץ על אדם חשוד שנראה במקום. "כוחות משטרה יצאו מהר והגיעו למקום ממש תוך דקות ספורות", סיפר אז לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק מור ענבר, דובר מרחב חוף במשטרה. "הם מצאו ילדה בת 8, תושבת האזור, חצי עירומה ומסתתרת בשיחים".

בכיר במלון באילת חשוד שאנס עובדת צעירה

מוקדם יותר היום פורסם כי גבר בן 30, עובד בכיר באחד מבתי המלון בעיר אילת ותושב העיר, נעצר אתמול בחשד שאנס וביצע מעשה סדום בצעירה, עובדת בית המלון.

הצעירה, חיילת משוחררת שהגיעה לעבוד ב"עבודה מועדפת", הגישה נגדו תלונה במשטרת אילת. מהמשטרה נמסר כי החשוד נעצר ונכלא, והוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באילת.

סנ"צ איתן גדסי, דובר משטרת אילת, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בחיילת משוחררת שבאה לעבוד במלון". סנ"צ גדסי סירב לתת פרטים נוספים, מפני שטרם ניתנו עדויות בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק