נשא איידס מעפולה חשוד באונס באיומים

המשטרה עצרה את תושב עפולה, נשא איידס, בחשד שאנס באיומים את תושבת העיר - למרות שהוא מודע למחלתו. טרם ידוע אם האישה נדבקה אף היא בנגיף. החשוד מכחיש וטוען: יחסי המין נעשו בהסכמה

נשא איידס מעפולה בן 39, מאבטח במקצועו, נעצר אתמול בחשד שאנס אישה תוך שימוש באיומים - למרות שידע על מחלתו. בשלב זה טרם ברור אם הנאנסת נדבקה גם היא בנגיף.

האישה, תושבת חדרה, התלוננה במשטרה כי לפני כשלושה חודשים תקף אותה החשוד בביתה וביצע בה את זממו, תוך כדי שהוא מאיים עליה לבל תספר על כך לאיש.

לפני יומיים, לאחר שגילתה כי החשוד, מאבטח במקצועו, נשא איידס היא הגישה תלונה למשטרת חדרה. אתמול נעצר האיש וטען כי יחסי המין נעשו בהסכמת שני הצדדים, שלהם היכרות מוקדמת. הבוקר החליט בית משפט השלום בעיר להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

"אם החשוד ידע שהוא נשא איידס - מדובר באירוע חמור יותר", ציין רב פקד רמי רז, סגן מפקד תחנת חדרה, בשיחה עם ערות החדשות של חדשות 2 באינטרנט, אך הדגיש כי כיוון שמדובר במידע רפואי חסוי - אי אפשר לאשר שהוא אכן חולה. "כעת מתמקדת החקירה, שנמצאת בשלביה הראשונים, בעבירת האונס עצמה", הוסיף רב פקד רז.

הוארך מעצר החשוד באונס במתחם רבי מאיר בטבריה

אתמול האריך בית משפט השלום בנצרת בשישה ימים את מעצרו של גבר בן 35 ממרכז הארץ החשוד שאנס ילדה בת 11 בסוכה הצמודה לקברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה.

אמה של הילדה התעוררה משנתה וראתה את החשוד תוקף מינית את בתה הקטנה והזעיקה את המשטרה. האיש נעצר סמוך לסוכה והכחיש את הטענות נגדו. "אני לא עשיתי שום דבר, שום דבר", אמר כשהובא להארכת מעצרו. לשאלה מה עשה עם הילדה בשעה כזו ענה החשוד: "ליטפתי לה את השערות, ישבנו, דיברנו, לא עשיתי שום דבר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק