חשד: רופא נתן סמים לנרקומנית תמורת יחסי מין

רופא שטען כי הוא מועסק בביה"ח איכילוב בתל אביב נעצר בצהריים באכסנייה בעיר. במקום היו 2 בני אדם נוספים, המוכרים למשטרה. ברשותו נמצאו 670 כדורים מסוגים שונים, שעל פי החשד ניסה להוריד באסלה כשהשוטרים נכנסו לחדר. במשטרה אומרים כי נגד האיש מתנהלים 2 תיקים בגין הכאת בת זוגו

חשד: 670 כדורים מסוגים שונים (רויטרס)

פרסום ראשון: רופא מאזור המרכז נעצר בחשד לאחזקת סמים מסוגים רבים. המשטרה אף בודקת אפשרות ששידל נרקומנית לקיום יחסי מין, תמורת אספקת סם.

הרופא נעצר היום בשעות הצהריים באכסנייה בתל אביב, כשלצדו שני נרקומנים המוכרים לשירותי הרווחה. כשכוחות המשטרה פרצו לתוך החדר, הם גילו את השלושה כשמסביבם סמים מסוגים שונים, כדורים וכלים לשימוש בסמים.

כשהשוטרים נכנסו, ברח הרופא לשירותים ונעל את עצמו בפנים. לאחר מכן שמעו השוטרים שהוא הוריד את המים באסלה. גורם במשטרה סיפר כי תיבדק אפשרות לפיה הרופא סיפק לנרקומנית שהייתה איתו בחדר מרשמים וכדורים על מנת שתקיים איתו יחסי מין.

670 כדורים מסוגים שונים

כששאלו אותו השוטרים מי האישה, ענה להם הרופא כי היא "ידידה לצורך קיום יחסי מין". שעה קלה לאחר המעצר, הופתעו החוקרים לגלות כי מדובר ברופא שהציג עצמו כרופא פעיל בבית החולים איכילוב.

מחר הוא צפוי הרופא להגיע לבית המשפט בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו, לאחר שנמצאו ברשותו 670 כדורים מסוגים שונים. בדיקת המשטרה העלתה שזו לא ההסתבכות הראשונה של הרופא עם החוק והוא מרצה בימים אלה מאסר בית בשני תיקים שונים על הכאת בת זוגו.

עו"ד נחמי פיינבלט סיפר שמדובר ברופא מוערך שבתקופה האחרונה נקלע למקרים לא לו ושאינם אופייניים לו וביקש מהמשטרה לבדוק היטב את תיק החקירה. "מוקדם מדי לשפוט אותו", אמר.

מדוברות משטרת מחוז תל אביב ביקשו להדגיש כי עדיין נבדקת אפשרות שמדובר במתחזה לרופא. מביה"ח איכילוב ביקשו להכחיש ואמרו כי רופא בשם הזה אינו עובד אצלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק