חשד: אנס והדיח לסמים נערה בת 13

נערה בת 13 מנהריה המוכרת לרשויות הרווחה נפלה על פי החשד קורבן בידי צעיר בן 24. מחקירת המשטרה עולה כי הצעיר דירדר את הנערה לשימוש בסמים ואנס אותה בשתי פעמים שונות. הוא נעצר ויובא מחר לדיון בנוגע הארכת מעצרו

אנס את הנערה מספר פעמים. אילוסטרציה (shutterstock)

חשד למקרה אונס חמור בצפון: צעיר בן 24 תושב נהריה, חשוד ששידל נערה בת 13 לשימוש בסמים ואנס אותה בשתי הזדמנויות שונות. החשוד שמוכר למשטרה בתחום עבירות הסמים קשר עצמו לחשדות.

הפרשה נחשפה בעקבות חקירה המתנהלת בתקופה האחרונה בתחנת משטרת נתניה. בשעות אחר הצהריים נעצר החשוד, לאחר שעלה החשד כי אנס פעמיים את הנערה, המוכרת לגורמי הרווחה בעיר.

על פי החשד קיימים קטינים נוספים שמעורבים בפרשה החמורה ונבדקת האפשרות כי גם הם אנסו את הנערה. החשוד במעשי האונס יובא מחר בשעות הבוקר לדיון בנוגע הארכת מעצרו.

חשד: אנס במתחם קבר בטבריה

הבוקר נעצר גבר בן 35 בחשד שאנס ילדה בת 11 בעת שלן יחד עם משפחתה בסוכה שהקימו במתחם הקבר של רבי מאיר בעל הנס בכניסה הדרומית לטבריה.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי ההורים ושבעת ילדיהם הגיעו בסוף השבוע האחרון למתחם הקבר, שנחשב קדוש ובו ממוקם גם מדרש, כדי לבלות את חופשת חג הסוכות. למשפחה הצטרף גבר גרוש בן ה-35 ממרכז הארץ, יחד עם שני ילדיו. חלק מהמבקרים לנו במכונית, אולם הגבר, הילדה ובני משפחה נוספים לנו בסוכה שהקימו במקום.

המשפחות נמצאות מזה זמן רב בקשרי ידידות הדוקים, וההורים לא תיארו לעצמם שהידיד הקרוב ינצל זאת כדי לפגוע בבתם. אך לפנות בוקר הבחינה אם המשפחה כי הגבר נמצא צמוד לבתה והזעיקה מייד את המשטרה שעצרה את החשוד. 

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק