החשוד באונס הילדה: רק ליטפתי לה את השיער

מעצרו של הגבר בן ה-35 החשוד באונס בת ה-11 ליד קבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה ב-6 ימים. בניגוד לטענת אמה של הילדה לפיה ראתה את האונס, טוען החשוד: "ליטפתי לה את השערות, ישבנו, דיברנו, לא עשיתי שום דבר". לאור ההיכרות הממושכת עם משפחת הילדה, בודקים במשטרה חשד שלא מדובר בתקיפה הראשונה

בית משפט השלום בנצרת האריך בשישה ימים את מעצרו של הגבר ממרכז הארץ החשוד שאנס אמש ילדה בת 11 בסוכה הצמודה לקברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה. אמה של הילדה התעוררה משנתה וראתה את החשוד תוקף מינית את ביתה והזעיקה את המשטרה.

זמן קצר לאחר מכן אותר החשוד סמוך לסוכה. הוא נעצר במקום אבל הכחיש את הטענות נגדו. לדבריו, שוחח עם הילדה אך לא פגע בה מינית בשום אופן. "אני לא עשיתי שום דבר, שום דבר", אמר כשהובא בצהריים להארכת מעצרו. לשאלה מה עשה עם הילדה בשעה כזו ענה החשוד: "ליטפתי לה את השערות, ישבנו, דיברנו, לא עשיתי שום דבר".

הגבר בן ה-35 חשוד שאנס את הילדה בעת שלן יחד עם משפחתה בסוכה שהקימו במתחם הקבר של רבי מאיר בעל הנס בכניסה הדרומית לטבריה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי ההורים ושבעת ילדיהם הגיעו בסוף השבוע האחרון למתחם הקבר, שנחשב קדוש ובו ממוקם גם מדרש, כדי לבלות את חופשת חג הסוכות. למשפחה הצטרף גבר גרוש בן ה-35 ממרכז הארץ, יחד עם שני ילדיו. חלק מהמבקרים לנו במכונית, אולם הגבר, הילדה ובני משפחה נוספים לנו בסוכה שהקימו במקום.

המשפחות נמצאות מזה זמן רב בקשרי ידידות הדוקים, וההורים לא תיארו לעצמם שהידיד הקרוב ינצל זאת כדי לפגוע בבתם. "בסמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר הבחינה אם המשפחה כי הגבר 'צמוד' לבתה", סיפר הבוקר פקד דורון מלכה, דובר מרחב העמקים במשטרה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "המשטרה הוזעקה למקום ועצרה את הגבר החשוד". בשל קשרי הידידות הממושכים בין המשפחות, נבדקת אם זוהי הפעם האשונה שהגבר תוקף את הילדה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק