חשד: בת 11 נאנסה במתחם קבר צדיק בטבריה

משטרת טבריה הוזעקה הלילה למתחם הקבר של רבי מאיר בעיר, לאחר שהתקבלה דיווח של אם על גבר כבן 35 שאנס את בתה בת ה-11. מחקירה ראשונית עולה כי המשפחות נמצאות בקשרי ידידות קרובים, ובילו יחד את סוף השבוע של חופשת סוכות. המשטרה בודקת הגבר תקף את הילדה בהזדמנויות נוספות, והבוקר היא תבקש להאריך את מעצרו

חשד: אונס במתחם הקבר. ארכיון (רויטרס)

ללא בושה: גבר בן 35 חשוד שאנס ילדה בת 11 בעת שלן יחד עם משפחתה בסוכה שהקימו במתחם הקבר של רבי מאיר בעל הנס בכניסה הדרומית לטבריה. המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי ההורים ושבעת ילדיהם הגיעו בסוף השבוע האחרון למתחם הקבר, שנחשב קדוש ובו ממוקם גם מדרש, כדי לבלות את חופשת חג הסוכות. למשפחה הצטרף גבר גרוש בן ה-35 ממרכז הארץ, יחד עם שני ילדיו. חלק מהמבקרים לנו במכונית, אולם הגבר, הילדה ובני משפחה נוספים לנו בסוכה שהקימו במקום.

המשפחות נמצאות מזה זמן רב בקשרי ידידות הדוקים, וההורים לא תיארו לעצמם שהידיד הקרוב ינצל זאת כדי לפגוע בבתם. "בסמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר הבחינה אם המשפחה כי הגבר 'צמוד' לבתה", סיפר הבוקר פקד דורון מלכה, דובר מרחב העמקים במשטרה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "המשטרה הוזעקה למקום ועצרה את הגבר החשוד".

בשל קשרי הידידות הארוכים בין המשפחות, לא ברור אם זוהי הפעם האשונה שהגבר תוקף את הילדה. החשוד נחקר במהלך הלילה בתחנת משטרת טבריה, והבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק