נפל ממגלשת ההרים בצוק מנרה - ונפצע בינוני

גבר בן 36 שבילה עם משפחתו במתקן מגלשת ההרים שבאתר הנופש צוק מנרה נפצע בינוני לאחר שעף מהמזחלת עליה רכב והתנגש בגדר הבטיחות. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי והמשטרה פתחה בחקירה בחשד לרשלנות. המתקן נסגר, אולם האתר ממשיך להיות פתוח לציבור המטיילים

מגלשת ההרים. למצולמים אין קשר לידיעה (מתוך אתר "צוק מנרה")

גבר בן 36 ממרכז הארץ נפצע בינוני לאחר שנפל ממגלשת הרים באתר "צוק מנרה" הסמוך שבגליל העליון. הוא פונה באופן מיידי לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "זיו" שבצפת, והמשטרה פתחה בחקירת האירוע.

האיש בילה את חג הסוכות עם משפחתו באתר ועשה שימוש במתקנים שונים, ביניהם הרכבל ומגלשת ההרים. הוא החליק במורד ההר כשהוא רכוב על מזחלת כשבשלב מסויים הוא עף ממנה והתנגש בגדר הבטיחות במקום. טרם התברר האם האיש היה חגור כפי שדורשות הוראות הבטיחות במקום.

צוות מד"א שהגיע למקום פינה אותו כשהוא סובל מפגיעות בכל חלקי גופו לבית החולים "זיו" בצפת. בשלב זה לא נשקפת סכנה לחייו והוא עתיד להשתחרר בימים הקרובים.

אתר הנופש משתף פעולה עם המשטרה בחקירת האירוע. בשלב זה נבדקים כל כיווני החקירה, אולם החשד המרכזי הוא שמדובר ברשלנות או בטעות אנוש. "האתר כולו נמצא תחת פיקוח שוטף של מהנדס בטיחות. הוא עומד בכל התקנים הנדרשים ומחזיק ברישיון הפעלה ובכל המסמכים הנדרשים", מסבירה דוברת האתר הילי וולאך. "מאז הקמתו, בילו מעל למיליון וחצי מבקרים במתקן המדובר, ונראה כי מדובר בתקלה נקודתית", היא מוסיפה.

מיד לאחר האירוע נסגר המתקן הספציפי בו התרחשה התאונה. "האתר ימשיך להיות פתוח לציבור במהלך ימי החג", מדגישה דוברת האתר שהוסיפה: "ניתן יהיה להמשיך ולבלות במקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק