בן 21 נכווה קשה כשהצית דלת דירה

הצעיר הגיע הבוקר לפתח דירה בחיפה בה מתגוררות שלוש צעירות, שאת אחת מהן הוא מכיר, שפך חומר תבערה והצית את הכניסה לבית - וגם את עצמו. הוא נמלט לביתו, הסמוך למקום. אביו פינה אותו במצב קשה עם כוויות בכל גופו לבית החולים

ניסה להצית את הדלת והצית את עצמו (חדשות 2)

החטא ועונשו: צעיר בן 21 מחיפה חשוד שהצית הבוקר דלת כניסה של דירה ובטעות - הצית גם את עצמו. אביו של הצעיר פינה אותו במצב קשה לבית החולים רמב"ם בעיר, כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו. המשטרה פתחה בחקירה.

הצעיר חסר המזל הגיע הבוקר לדירה בה מתגוררות שלוש צעירות, ברחוב ירושלים בחיפה. הוא שפך חומר תבערה על דלת הכניסה לביתן והדליק אותה. אהובה תומר, מפקדת תחנת חיפה, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי בעת המעשה, הצית החשוד גם את עצמו בשגגה וברח מהמקום לביתו אשר בבניין סמוך. הדיירות הצעירות הזעיקו את המשטרה למקום.

"אחת הדיירות, בת 22, סיפרה לשוטרים כי הבחינה בחבר של חבר שלה לשעבר מחוץ לדירה", הוסיפה תומר. "לאחר שהצעירה נתנה את תיאורו ושמו של החשוד, הלכו השוטרים לאתרו בביתו שבבניין הסמוך".

השוטרים שהגיעו לבית החשוד פגשו באביו וזה סיפר להם שבנו נכווה בכל גופו וכי הוא הבהיל אותו לבית החולים רמב"ם בעיר, שם הוא מאושפז במצב קשה. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק