הפורצים שכחו את הטלפון ונתפסו

שוד לא מוצלח במיוחד: שני פורצים חיפשו אחר כסף בדירה בבת ים בעת שבעלת הבית הפתיעה אותם ונכנסה לדירה. השניים הצליחו לברוח מהחלון אך השאירו מאחוריהם טלפון נייד שהביא לתפיסתם. כשנעצרו התגלה שאחד מהם אף שבר את הרגל בעת שנס מהזירה

פורץ, אילוסטרציה (חדשות 2)

הפורצים השלומיאלים: שני שודדים פרצו לדירה בבת ים אך נאלצו לברוח מהחלון כשבעלת הבית הפתיעה אותם ונכנסה לדירה. אחד השודדים המבוהלים השאיר את הטלפון הנייד שלו בדירה, וכאילו שזה לא מספיק הוא אף שבר את רגלו בעת המנוסה.

השוטרים שהגיעו לדירה שנפרצה הופתעו לגלות שהפורצים השאירו בזירה פריט מפלילי במיוחד. "הטלפון של הפורץ צלצל ואחד השוטרים ענה לו כאילו הוא הבעלים שלו" סיפר קצין במשטרה לעיתון "ידיעות אחרונות". "בצד השני של הקו היה חבר של הפורץ ששאל אותו היכן הוא כשהוא מציין את שמו וכך ידענו במי מדובר".

כשהשוטרים הגיעו לביתו של החשוד הם פגשו באימא שלו שסיפרה להם שבנה שבר את הרגל והוא נמצא בבית החולים. האם הוסיפה וסיפרה שחבר של בנה שהיה עימו נמצא איתו בבית החולים וכך הסגירה את שמו של הפורץ השני - בן 17.5.

שני הפורצים הלא מוצלחים נעצרו בבית החולים "וולפסון", אז התברר שאחד מהם השתחרר לא מזמן מהכלא לאחר שכבר נעצר בגין פריצות לדירות. הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של השניים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק