חיפה: אם ניסתה לחנוק את תינוקה

אירוע חמור היום במעון לילדים בחיפה: אם לארבעה, עובדת זרה מסודן, ניסתה לחנוק את תינוקה בן החודש וחצי. עובדת סוציאלית שהשגיחה על הפגישה מנעה אסון כשחילצה את התינוק מידיה של אימו. כשהמשטרה הגיעה למקום, טענה האם שהתינוק הוא תוצאה של אונס שעברה. מפקדת משטרת חיפה: "העובדת הסוציאלית הצילה את חיי התינוק"

אם ניסתה לחנוק את תינוקה. אילוסטרציה (חדשות 2)

משטרת חיפה עצרה היום עובדת זרה מסודן בחשד שניסתה לחנוק למוות את תינוקה בן החודש וחצי. האירוע החמור התרחש בעת שהאם ביקרה את ילדיה במעון בחיפה, אך עובדת סוציאלית שהשגיחה על הפגישה עצרה בעדה והזעיקה את המשטרה. המניע למעשה: האם טוענת כי בנה התינוק הוא "פרי אונס" שעברה.

הפליטה מסודן, בת 24, השוהה בארץ באופן חוקי הגיעה היום לבקר את ילדיה במעון "בית שבאתי לוי", פנימייה ומרכז חירום לילדים בגיל הרך הנמצאת ברחוב מונטיפיורי בחיפה. האם נפגשה עם תינוקה בן החודש וחצי ותחילה היה נראה כי הכול תקין בפגישה.

"העובדת הסוציאלית ראתה את האימא מלטפת את התינוק ופתאום היא החלה לחנוק אותו", סיפרה אהובה תומר, מפקדת משטרת חיפה לחדשות 2 באינטרנט. "העובדת לא איבדה את העשתונות, קפצה על האם והצליחה להוציא את התינוק מידיה. היא הצילה את חייו".

העובדת הסוציאלית הזעיקה מייד את המשטרה למקום והאם נעצרה ונלקחה לחקירה. בטרם נכנסה לחקירה, סיפרה האם לשוטרים שהתינוק נולד לאחר שנאנסה, וזו הסיבה ש"רצתה להיפטר ממנו". חקירתה של האם נמשכת ובהמשך הערב יוחלט אם להביא אותה בפני שופט להארכת מעצר.

רוצים לקבל עדכוני פלילים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק