בני ברק: נדקרה לעיני בתה במהלך שוד - ונפצעה קשה

אלמוני שפרץ למשרד בבני ברק התנפל על אישה בת 50 לעיני בתה ההמומה. הוא חנק אותה, דקר אותה בבטנה ונמלט מהמקום עם תיק שעל פי החשד הכיל סכום כסף גדול. האישה פונתה במצב קשה לבית החולים. בתום מרדף נתפס החשוד, הודה במעשה ושיחזר את הדקירה

בתום מרדף ממושך נתפס הערב החשוד בדקירתה של תושבת בני ברק בת 50 במהלך שוד אלים במיוחד. 

החשוד, תושב האזור בן 19 ללא עבר פלילי, הודה במעשה והוביל את השוטרים לתיק שגנב ולסכין בו השתמש כדי לדקור את האישה, שנפצעה קשה. לאחר מכן הגיע לזירה ושיחזר את המעשה. הכסף, כך אומרים במשטרה, טרם נמצא.

בשעות אחר הצהריים שמעו תושבי הבניין ברחוב שבזי 5 בבני ברק זעקות מאחת הדירות בבניין והזעיקו את המשטרה. כוחות הצלה שהגיעו למקום מצאו בדירה אישה בת 50 שרועה על הרצפה כשהיא דקורה ומדממת.

"הגעתי למקום והבחנתי באישה עם דקירה בבטן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיכאל גוטווין מארגון זק"א. "הענקנו לה סיוע נשימתי ראשוני עד שמד"א הגיעו והרדימו אותה לצורך פינוי לבית החולים".

לדבריו, היא סיפרה שמישהו נכנס למשרד אותו היא מנהלת, התנפל על בתה וחברתה - ואז חנק אותה ודקר אותה בבטן. "הוא גנב לה את התיק שהכיל הרבה כסף", הוסיף מיכאל.

צוות של מגן דוד אדום שהגיעה לזירה העניק לאישה טיפול ראשוני ופינה אותה לבית החולים. תחילה חשדו במשטרה שמדובר באירוע פלילי על רקע רומנטי, אך מחקירה ראשונית שנערכה במקום עולה כי האישה נדקרה במהלך שוד אלים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק