אביו של הנהג הדורס נתפס נוהג - לאחר שמעולם לא הוציא רישיון

הכל נשאר במשפחה: אמיר עטאללה חשוד שדרס למוות 3 אנשים בכפר יאסיף לפני 10 ימים, בעת שחצו מעבר חצייה. אביו של החשוד נעצר היום לאחר שנתפס נוהג ללא רישיון. האב, מתברר, מעולם לא טרח להוציא רישיון נהיגה. התפוח לא נופל רחוק מהעץ

סכנת חיים עוברת בגנים? אביו של אמיר עטאללה, הנהג שעל פי החשד גרם למותם של שלושה אנשים בכפר יאסיף לפני כ-10 ימים, נעצר כשהוא נוהג ברכב - זאת למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

האב, תושב ירכא בשנות ה-40 לחייו, נעצר בפעילות משולבת של תחנת עכו ובלשי היחידה המרכזית של אגף התנועה במשטרה.

אמיר עטאללה חשוד שדרס למוות, כאמור, שלושה אנשים לפני כ-10 ימים בכפר יאסיף בצפון, ביניהם גם שופטת בית המשפט לענייני משפחה בנצרת, נסרין כריאני. לאחר שנעצר, התברר כי גם הוא, כמו אביו, מעולם לא הוציא רישיון נהיגה. מעצרו הוארך היום ב-6 ימים.

נהרגו לאחר שבילו במסעדה בכפר

ההרוגים בתאונה הקטלנית הם השופטת נסרין כריאני בת 44, והזוג ד"ר ניזאר תומה ואשתו ג'וזפין, בשנות ה-40 לחייהם. השופטת היא גיסתם של הזוג. ד"ר ניזאר שימש כרופא שיניים, והוא אחיו של ראש מועצת כפר יאסיף. אשתו הייתה אשת חינוך בכפר.

התאונה אירעה כאשר יצאו השלושה מבילוי במסעדה באזור וצעדו לביתם. רכב שנסע בכביש סטה לפתע לנתיב הנגדי מסיבה שאינה ברורה, התנגש בהם וגרם למותם. ברכב הפוגע נהג אמיר עטאללה, בן 19, ועימו היו שלושה צעירים נוספים.

יושבי הרכב הפוגע נפצעו אף הם, שניים באורח קשה ושניים באורח קל. במהלך הלילה עצרה המשטרה את הנהג, ואז התברר כי לחשוד אין ומעולם לא היה רישיון נהיגה.

בעלה של השופטת נסרין כריאני, דאוד כריאני, יצא מספר שניות לפניה מהמסעדה, חצה את הכביש וחיכה לה. בדיעבד, היו אלו השניות שהצילו את חייו. "הקדמתי את אחותי וגיסי רק במעט, ופתאום שמעתי קול בלימה וחבטה אדירה", הוא סיפר לחדשות ערוץ 2 באינטרנט. " התעלפתי במקום. אני יכול רק לקוות שזו תהייה התאונה האחרונה. כעת אני אגדל את ילדי וילדי אחותי לבד", הוא הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק