התחזה לחרדי אמיד וגנב מיליון שקל

תושב רחובות בן 42 חשוד שהוציא במרמה כמיליון שקלים מכ-20 בעלי עסקים במרכז הארץ ובירושלים. החשוד, שנהג להציג עצמו כחרדי אמיד, איים על קורבנותיו ש"לא להתעסק איתו" בטענה שהוא חלק ממשפחת פשע. מעצרו הוארך ב-26 ימים

התחזה לחרדי אמיד. אילוסטרציה (חדשות 2)

הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום חמור ובו למעלה מ-20 אישומים בעבירות שונות כנגד תושב רחובות החשוד בשורת עבירות מרמה והונאה.

על פי כתב האישום, החשוד עמר עוז בן 42 מרחובות, נהג ליצור קשר עם בעלי עסקים קטנים באזור תל אביב, המרכז וירושלים והציג את עצמו כאדם חרדי אמיד המעוניין להשקיע את כספם. עמר סיפר שהוא איש עסקים העוסק בתחומים שונים, ערך שיחות טלפון רבות בהן "אישר העברות בנקאיות במאות אלפי שקלים" וכך קנה אמונם של בעלי העסקים.

כשהוא מלווה בנהג ושומר ראש אישי, שכנע עמר את לקוחותיו לתת לו צ'קים וכסף מזומן אך נעלם עם כספם, כך לפי כתב האישום. כשאנשים גילו את התרמית שלו, בכדי לא להסתבך הוא פשוט רמז להם כי הוא חלק ממשפחת פשע ושהוא מסוכסך עם העולם התחתון, ולכן הוא מסתובב עם מאבטח.

עמר הצליח לגנוב יותר ממיליון שקלים מכ-20 בעלי עסקים, כך טוענת המשטרה. בית המשפט ברחובות האריך את מעצרו ב-26 ימים לצורכי חקירה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק