נקמה: הכתה את בעלה בפטיש כשישן

לפעמים עדיף לישון עם עין אחת פקוחה: רופאת שיניים מראשון לציון תקפה הבוקר את בעלה בזמן שישן. על פי החשד היא ניגשה אליו כשישן והלמה בראשו עם פטיש. לאחר שנעצרה הודתה האישה במעשים ואמרה: רציתי לסגור איתו חשבון לאחר שהתעלל בי במשך שנים

דרך קשה להתעורר: תושב ראשון לציון הותקף הבוקר על ידי אשתו, שהכתה אותו באמצעות פטיש, בראשו, בזמן שישן. לאחר שנעצרה סיפרה האישה לחוקרים כי רצתה לסגור עם בעלה חשבון, לאחר שהתעלל בה במשך שנים.

בשעות הבוקר המוקדמות הזעיק הגבר, הנמצא בשנות ה-30 המאוחרות לחייו, את המשטרה לאחר שהותקף באכזריות על ידי אשתו. על פי החשד, האישה שעובדת במקצועה כרופאת שיניים, החליטה להתנקם בבעלה ולתקוף אותו בזמן שישן.

הבעל ההמום שנפצע באורח קל, הספיק להזעיק את המשטרה וכוחות מד"א שהעניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא. החשודה במעשה נעצרה במקום ונלקחה לחקירה בתחנת משטרת ראשון לציון.

האישה הודתה במעשה

ראש משרד חקירות מודיעין בתחנת ראשל"צ, רב פקד מירב מולדובן, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט, כי האישה אמרה בחקירתה שהיתה נתונה למסכת התעללות פיזית ומילולית שנמשכה לאורך שנים מצד בעלה. היא הודתה במעשה וקשרה עצמה למעשים.

עוד ציינה מולדובן כי החשודה סיפרה שהרקע למעשה הוא ויכוח שהתלקח בין בני הזוג ערב לפני, שעסק גם הוא בהתעללויות שעברה, והיא הייתה מעוניינת "לסגור חשבון" עם בעלה.

"זה היה צעד הכרחי"

פרקליטה של החשודה עו"ד קובי מרגולוב, סיפר במהלך ראיון בערוץ החדשות כי מדובר באישה נורמטיבית, שפעלה במטרה להגן עליה ועל ילדתה לאחר שבעלה נהג להתעלל בה במשך שנים. "מבחינתה זה היה הצעד הכרחי כדי להגן על חייה ועל חיי בתה בת ה-9", מספר מרגולוב. לדבריו, כבר לפני 12 שנה היא התלוננה במשטרה נגד בעלה ואף הוצא נגדו צו הרחקה.

 "הבוקר היתה אמורה החשודה להיקלט במקלט לנשים מוכות אך לא הספיקה", מספר מרגולוב. "לאחר שהשתכנעה שהבעל הולך לממש את איומיו היא פעלה". מרגולוב הוסיף כי החשודה נמצאת כעת במצב נפשי קשה והיא נמצאת תחת השגחה מחשש שתנסה לפגוע בעצמה.

בנוסף קורא הפרקליט לערב את שירותי הרווחה בראשון לציון במקרה, זאת במטרה להגן על בתה של החשודה שנמצאת כעת בבית עם האב ששוחרר מבית החולים לאחר שקיבל טיפול רפואי.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק