אשקלון: גבר חטף את בת זוגו בתא המטען

סמוך לשעה 2:30 הלילה הוזעקו כוחות שיטור של משטרת אשקלון לבית בשכונת הפרחים, לאחר שהתקבל דיווח על גבר שהכה את בת זוגו והכניס אותה בכוח לתא המטען. לאחר מרדף קצר נעצר החשוד בבית העלמין בעיר, ובת הזוג הוצאה מתא המטען כשהיא נסערת - אך בריאה ושלמה. כעת חושדים במשטרה כי הגבר התכוון לרצוח את זוגתו

גבר בן 45 לחייו נעצר הלילה באשקלון בחשד שהכה את בת זוגו, הכניס אותה לתא המטען של מכוניתו ואז חטף אותה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה וכעת החשד כי מדובר באלימות על רקע רומנטי, וזאת לאחר שהאישה ביקשה להיפרד מבן זוגה.

במהלך הלילה הוזעקו שוטרים מתחנת אשקלון לשכונת הפרחים בעיר, לאחר שהתקבל דיווח משכנתה של האישה שטענה כי היא שומעת אותה צועקת במהלך ריב עם בן זוגה. השוטרים שהגיעו למקום גבו עדות מעוברי אורח, מהן עלה החשד כי המותקפת הוכנסה בכוח לתא המטען ברכב.

מיד לאחר הגעת שוטרי תחנת אשקלון למקום פתחה הניידת במצוד אחרי רכבו של החשוד. נהג הרכב ניסה להימלט מהמשטרה, כשנסע במהירות לעבר בית העלמין בעיר. עם זאת, למזלו הרע של הנהג, שקעה מכוניתו ונתקעה בחול, מה שאפשר לשוטרים לעצור אותו.

כשפתחו השוטרים את תא המטען הם מצאו את האישה בת ה-37 כשהיא נסערת ומבוהלת. "היא רצתה להיפרד ממנו להיפרד ממנו ולכן הוא נהג בה באלימות", אמרו לחדשות 2 באינטרנט גורמים במשטרה המקורבים לחקירה. הבוקר יובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

במשטרה עדיין לא שוללים את החשד כי האיש ניסה לרצוח את בת זוגו לשעבר. עוד עולה, מהחבלות הקשות שנמצאו על גופה, שטרם הכנסתה לתא המטען היא הוכתה על ידו. האישה הועברה לקבלת טיפול בבית החולים "ברזילי" בעיר.