מכות בכלא: בני סלע נגד אחיו של זהר ארגוב

השגרה בכלא ניצן הופרעה בערב יום הכיפורים בעקבות קטטה שהתחוללה באחד האגפים לקול תשואות האסירים. הסוהרים שהגיעו למקום גילו כי "כוכבי" הקטטה הם לא אחרים מאשר האנס הסדרתי בני סלע ושלמה ארגוב, אחיו של מלך הזמר המזרחי זהר. הסיבה לעימות לא ידועה, אך השניים הופרדו במהרה ונשלחו לבידוד

האנס הסדרתי בני סלע היה מעורב בערב יום הכיפורים בקטטה עם שלמה אריכה ארגוב - אחיו של הזמר המנוח זהר ארגוב מהרצה עונש מאסר בגין עבירות סמים ורכוש, שתאו נמצא באותו האגף בכלא עם סלע. הידיעה פורסמה לראשונה הבוקר בעיתון "ישראל היום".

ביום שישי בערב, שעות לאחר כניסת צום יום הכיפורים, הבחין הסוהר התורן בכלא ניצן כי באגף 6 - אגף "טעוני ההגנה" של הכלא, מתנהלת קטטה בין שני האסירים סלע וארגוב, לקול תשואות האסירים שנהנו מהמחזה. הסוהר הזעיק תגבורת והסוהרים הפרידו בין השניים.

מבדיקה ראשונית של הקטטה עדיין לא ברור מה היו הסיבות שגרמו לה. שני האסירים קיללו האחד את השני ומהר מאד עברו להחלפת אגרופים. בתום בירור קצר הועברו השניים לטיפול רפואי קל, ולאחריו נשלחו לבידוד.

האנס הסדרתי שהלחיץ מדינה שלמה

בני סלע, האנס הסדרתי שגרם לבהלה בקרב נשים מאזור המרכז כולו לאחר שביצע שורה ארוכה של מקרי אונס בדירות פרטיות, נידון לאחר תפיסתו ל-35 שנות מאסר, העונש הכבד ביותר שנגזר אי פעם על עבריין מין בישראל.

לפני כ-4 שנים שב סלע לכותרות, לאחר שנמלט מהמאסר בשעה שהובא לדיון בעניינו בבית המשפט. סלע ניצל רגע של חוסר תשומת לב מצד הסוהרים ששמרו עליו, זינק מעל הגדר ונמלט אל החופש - עד שנתפס שוב כעבור כשבועיים באזור נהריה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק