בן למשפחת פשע נורה באמצע ת"א

גמר חתימה טובה? שוטרי משטרת לב ת"א הוזעקו הלילה לכיכר אתרים בעיר לאחר שהתקבל דיווח על אירוע ירי. לאחר הגעת הכוחות למקום נמצא שם צעיר בן 22, בן למשפחת פשע מהאזור המוכר למשטרה, שנורה בראשו ונפצע בינוני. כוחות משטרה החלו במצוד אחר היורה ופתחו בחקירת האירוע

רגע אחרי שעם ישראל סיים לכפר על המעשים הרעים: צעיר בן 22 נפצע הלילה בינוני כשנורה בראשו סמוך למועדון "הקולוסיאום" בכיכר אתרים במרכז תל אביב. צוות מד"א-ירקון שהגיע למקום פינה את הצעיר לקבלת טיפול בבית החולים איכילוב. במשטרה פתחו בחקירת המקרה.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי מדובר בירי על רקע פלילי כתוצאה מסכסוך בין עבריינים. הצעיר שנורה משתייך למשפחת פשע מוכרת באזור, כך שלא מן הנמנע כי היורה עצמו הוא חלק ממשפחה יריבה. עם זאת, כאמור, זהותו של היורה טרם ידועה למשטרה.

מבית החולים נמסר כי מבדיקת הפצוע עולה כי הוא נורה מטווח אפס, והם אף הגדירו את מצבו כ"נס רפואי". מהמשטרה נמסר כי הצעיר נמצא בהכרה מלאה ומשתף פעולה עם חוקריו.

בשעה זו עורכים השוטרים מצוד אחר היורה שהספיק להימלט מהמקום לאחר המעשה. עדי ראייה שהיו במקום סיפרו לשוטרים כי הבחינו בהמולה ובצעקות לפני שנשמע הירי. ככל הנראה, לקטטה שפרצה בתוך המועדון, על רקע רומנטי, אין קשר לאירוע הירי הקשה.

"מדובר בקטטה שהתפתחה לאירוע ירי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב דני לוי, מפקד תחנת לב תל אביב. "עיכבנו בינתיים מספר חשודים שהיו מעורבים בקטטה, אך המצוד אחר היורה עצמו עדיין נמשך", הוסיף לוי.

שלושה הרוגים מירי מיד לאחר יום הכיפורים

אתמול, כמה שעות לאחר ארוחת הנעילה של הצום, נפצעו שלושה בני אדם במהלך קטטה ברהט. לאחר שפונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים נקבע מותם של שניים מהם. האדם השלישי שנפצע בתקרית עדיין מאושפז במצב קל בבית החולים סורוקה.

מחקירת המקרה עולה כי שני ההרוגים הם אב בשנות ה-50 לחייו ובנו בן ה-35. שני חשודים נעצרו בזירת הרצח סמוך לאחר מכן והועברו לחקירת משטרת רהט. אחד העצורים הוא גם שוטר משמר הגבול וחקירתו הועבר למחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים.

שלשום סמוך לשעה 01:00 בלילה הובא לבית החולים וולפסון תושב יפו בן 27 כשהוא פצוע מירי. לאחר ניסיונות החייאה שנעשו בבית החולים הוא מת מפצעיו. מחקירה ראשונית עולה כי הוא נורה סמוך לביתו שברחוב אבן סינה בעיר. המשטרה ממשיכה בבדיקת המקרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק