הערכה: הבן רעב למוות לאחר שאימו נפטרה

כוחות משטרה גדולים הגיעו אמש לדירה ברחוב בן יהודה בת"א, לאחר ששכנים דיווחו על צחנה שעולה מאחת הדירות בבניין. כשנכנסו לדירה גילו השוטרים גופה של אישה כבת 80 וגבר כבן 60 - אם ובנה. במשטרה מעריכים כי האם נפטרה בנסיבות טבעיות, ואילו בנה הלוקה בנפשו מת כתוצאה מרעב, הזנחה ושברון לב כעבור מספר ימים

סוף התעלומה? במשטרה מעריכה שהאם ובנה שנמצאו אמש מתים בדירתם אינם מעורבים בפלילים וכי לא מדובר בהתאבדות. לפי בדיקה ראשונית נראה כי האם המבוגרת מתה מוות טבעי ובנה הלוקה בנפשו לא הצליח לטפל בעצמו ומת מרעב ושברון לב.

אמש הוזעקו השוטרים לדירה ברחוב בן יהודה בתל אביב, לאחר שהשכנים סיפרו כי עולה ממנה ריח חריף של צחנה. כשפרצו השוטרים לדירה הם גילו במקום שתי גופות במצב ריקבון מתקדם: האחת של אישה כבת 87 והשני של בנה בן ה-64.

"אנחנו מריחים את הריח כבר שבוע. אתמול עליתי לדירה, ונזכרתי שבמשך השבוע האחרון לא ראיתי את השכנים שהיו יושבים דרך קבע על המרפסת", סיפר אחד השכנים לעיתון "ישראל היום". "הם היו דיירים שקטים שלא הרבו לצאת מהבית", הוסיף.

הסברה המרכזית כרגע היא שהאם נפטרה מזקנה, ובנה שמוכר כלוקה בנפשו סרב לעזוב את גופתה במשך ימים ארוכים עד שנפטר מרעב. המשטרה עדיין בודקת את כל כיווני החקירה, אם כי בשלב זה כבר ברור שאין חשד לפלילים.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק