בת 79 נרצחה בידי בן זוגה של בתה

ליובוב אוסטרובסקי, בת 79, נרצחה אתמול בלילה על-ידי בן זוגה של בתה. החשוד, בן 62, השתרר לפני חודשיים לאחר שריצה 10 חודשי מאסר בגין תקיפת חברתו לחיים והוצא נגדו צו הרחקה מהדירה בה אירע הרצח. הרקע לרצח: ויכוח על מכירת הדירה

גופתה של ליובוב אוסטרובסקי (79) נמצאה אתמול בלילה ברחוב עוזיאל בנתניה, כשסימני אלימות קשים באזור מרכז גופה. צוות שיטור של מרחב השרון במשטרה שהגיע למקום עצר את בן זוגה של בתה ששהה בדירה בחשד לרצח.

החשוד, בן 62, השתחרר לפני חודשיים מהכלא לאחר שריצה עשרה חודשי מעצר בגין תקיפת חברתו לחיים. כמו כן, הוצא נגדו צו הרחקה מהדירה של חברתו והן מהדירה של האם - זירת הרצח.

שכנים בבניין הדירות בנתניה סיפרו כי החשוד היה מגיע לעיתים תקופות ומאיים על אם חברתו. הרקע לרצח ככל הנראה הוא סכסוך כספי. גורמים במשטרה מספרים, כי לאחר חקירת החשוד, התברר כי פרץ ויכוח בינו לבין הקורבן על זכויות הדירה שנמכרה.

דקר את האם בחזה ובבטן

האירוע החל בשעות הערב כאשר שוטרים הוזעקו לדירה בעקבות דיווח שכנים על צעקות עזות שנשמעות מתוכה. כוחות משטרה רבים הגיעו לדירת האישה דיווחו שהאישה נמצאה בחדר האמבטיה עם דקירות באזור החזה והבטן.

לאחר שאיש לא פתח את הדלת, פרצו השוטרים למקום, אז מצאו את האישה מוטלת ללא רוח חיים. צוות של מד"א-שרון שהגיע למקום קבע את מותה של האישה. מפקד תחנת נתניה ניצב משנה עמי אשד הגיע אף הוא לזירת האירוע והדגיש כי נסיבות המקרה עדיין נבדקות.

"הקריאה הגיעה משכנים שסיפרו על זעקות שנשמעות מהדירה. כוח משטרתי עבר בין הדירות באזור עד שהגיה לדירת האישה, כאשר נתקלו בסירוב לפתוח אותה. בשלב מסוים פרצו את הדירה ומצאו את גופת האישה", סיפר ניצב אשד לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק