ר"ג: שני גנבים נתפסו רגע לאחר שפרצו לבית הוריו של מפקד ימ"ר ת"א

לדבר הזה שוטרי הסיור של היחידה המרכזית בת"א בוודאי לא ציפו - במהלך סיור שגרתי לאיתור פורצי דירות בר"ג הבחינו השוטרים בשני חשודים שככל הנראה פרצו לדירה באזור. בחיפוש על כליהם נמצאו תכשיטים רבים וכסף, אבל אז התגלה כי שני הגנבים האומללים פרצו דווקא לבית הוריו של מפקד היחידה המרכזית במשטרת ת"א

פרצו לבית הלא נכון. אילוסטרציה (רויטרס)

הפתעה לא נעימה: שני עבריינים מחולון שניסו לפרוץ לדירה ברמת גן נתפסו על ידי המשטרה "על חם", ואז גילו - מכל הבתים באזור הם בחרו דווקא את בית הוריו של מפקד היחידה המרכזית של משטרת תל אביב. השניים נעצרו לחקירה ובהמשך תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

שוטרי סיור של היחידה המרכזית תל אביב הבחינו בפורצים בעת שעסקו בפעילות מיוחדת באזור נגד פורצי דירות. בחיפוש בכליהם של השודדים נמצאו תכשיטים רבים וגם כסף.

"לאחר המעצר החלו השוטרים לנסות ולאתר את הדירה שנפרצה ואז גילו כי מדובר באחת הדירות באזור", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק משה כץ, דובר מחוז תל אביב במשטרה. "כמו בכל מקרה דומה, ניסינו לאתר את הבעלים של הדירה", הוסיף כץ.

מבירור ראשוני שנערך במשטרה עלה כי הדירה שנפרצה שייכת להוריו של מפקד היחידה המרכזית במחוז ניצב משנה שלומי מיכאל. עם זאת, ככל הנראה, לא נראה כי הגנבים ידעו לאיזו דירה הם פורצים - ופשוט הסתבכו עם האדם הלא נכון. כעת בודקים במשטרה אם הגנבים הלא חכמים במיוחד הספיקו לפרוץ לדירות נוספות באזור בזמן האחרון.

רוצים עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק