חשד: "מגלה עתידות" תקף מינית בנות 14 ו-16

תושב פ"ת בן 52 המתפרנס מ"גילוי עתידות" נעצר ע"י המשטרה בחשד כי במהלך טיפול שהעניק לשתי אחיות בנות 14 ו-16, תקף אותן מינית וביצע בהן מעשים מגונים. באחד המפגשים נתן להן לשאוף "אבקה נגד עין הרע" - וביצע בהן את מעשיו. בחקירתו קשר עצמו לחלק מהמקרים, מעצרו הוארך עד יום ה'

על העתיד הזה הן לא רצו לשמוע. אילוסטרציה (רויטרס)

על העתיד הזה הן לא רצו לשמוע: תושב פתח תקווה בן 52, העוסק בגילוי עתידות, נעצר על ידי המשטרה בחשד כי ביצע מעשים מגונים בשתי אחיות צעירות, בנות 14 ו-16 במהלך טיפול שעברו אצלו השתיים בתקופה האחרונה. בחקירתו קשר עצמו לחלק מהמקרים עליהם התלוננו השתיים.

שתי האחיות הגישו תלונה נגד האיש בתחנת משטרת פתח תקווה, וטענו כי בחודשים האחרונים, במהלך הגעתן לטיפולים אצל החשוד, הוא ביצע בהן מעשים מגונים מספר פעמים. באחד המקרים, התלוננו השתיים, נתן להם החשוד לשאוף "אבקה נגד עין הרע", שלאחריה חשו מסוחררות.

"ניצל המצב לביצוע המעשים"

"כשהן היו במצב מעורפל הוא ניצל זאת וביצע את המעשים המגונים", אמר היום פקד סול גרינברג, קצין נוער תחנת פ"ת, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. זמן קצר לאחר קבלת התלונה נעצר החשוד, תושב העיר. בחקירה עולה כי האחות בת ה-14 התלוננה על מקרה אחד של מעשה מגונה, ואילו אחותה בת ה-16 התלוננה על מספר פעמים.

בחקירתו קשר עצמו החשוד לחלק מהמקרים המיוחסים לו, ובמשטרה ממשיכים לבדוק את הנושא. בשלב זה מעצרו הוארך עד יום חמישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק