טלבונלה משטרתית: החוקר היה נשוי לאשת סוכן הסמים

לא להאמין: חוקר משטרה הפעיל סוכן סמוי שהצליח להפליל את אדם שנשוי לגרושתו של החוקר. כעת, טוען החשוד בסחר בסמים כי קצין המשטרה ניסה להתנכל לו ואף טס במיוחד לברזיל כדי לסייע לגבות מננו עדות מפלילה. בית המשפט העליון הגדיר את ההתנהלות כבעייתית ושיחרר את החשוד למעצר בית

הכל נשאר במשטרה (חדשות 2)

הכל נשאר במשטרה: חשוד בפרשת סמים חמורה שוחרר בצעד חריג לביתו לאחר שערער לבית המשפט העליון וטען - "השוטר שמנהל את החקירה היה נשוי בעבר לאשתי, והוא מנסה להתנכל לי מטעמים אישיים".

בפרשה הזו יש הכל, אהבה, סמים, טיסות ברחבי העולם, כסף גדול וגם שוטרים. היא התחילה לפני כשנה, לאחר שסוכן סמוי הצליח, לכאורה, להפליל את ארז ברמי בן ה-31 מרמת רזיאל בסחר בסמים. ברמי וחבר נוסף שהיה מעורב בפרשה נעצרו וכתב אישום חמור הוגש נגדם על ידי הפרקליטות.

ההתפתחות המפתיעה התרחשה רק כעבור מספר חודשים, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". לחשוד התברר כי קצין המשטרה שניהל נגדו את החקירה והפעיל את הסוכן הסמוי הוא בעלה לשעבר של אשתו. התברר כי הקצין עשה מאמץ מיוחד, ואף נסע במיוחד לברזיל כדי להיות בקשר עם הסוכן הסמוי ולגבות מברמי עדויות מפלילות. למרבה הפלא, החוקר יידע את מפקדיו במשטרה, והממונים לא ראו בכך כל בעיה.

"במקרה קיימות נסיבות מיוחדות המעוררות סימני שאלה", כתבה שופטת בית המשפט העליון אסתר חיות בהחלטתה לשחרר את החשוד למעצר בית.

ממשרד המשפטים נמסר כי קצין משטרה מונה לבדיקה הפרשה ומצא שהחוקר פעל כיאות, כיוון שהבהיר לממונים עליו את המצב ברגע שגילה אותו. עם זאת, מצא הקצין כי הממונים על החוקר פעלו בשיקול דעת מוטעה כשהתירו לו להמשיך ולטפל בפרשה. בעקבות פניית הקצין הבודק הועברה הפעלת הסוכן מיידת לקצין אחר.