"בנות יעשו הכל כדי להיכנס למסיבה"

לפני מספר שבועות נערה בת 14 כמעט מתה כתוצאה מהרעלת אלכוהול ששתתה במועדון בהרצליה. היום היחצ"ן של אותה מסיבה, שנעצר בחשד לשידול קטינות לאלכוהול, מדבר לראשונה מאז המעצר המתוקשר. "בנות יעשו הכל כדי להיכנס למסיבה, גם אם יצטרכו לשקר לגבי גילן"

לפני כשלושה שבועות, ימים ספורים לפני תום החופש הגדול, נמצאו ארבע נערות מחוץ למועדון ה"רפאלי" בהרצליה כשהן סובלות מהרעלת אלכוהול. אחת מהן כמעט מתה כתוצאה מרמות האלכוהול הגבוהות שנמצאו בדמה. עם תום החקירה המשטרתית, יחצ"ן המסיבה שנעצר יחד עם בעל המקום ועוד 2 ברמנים, מדבר לראשונה - ומנסה להבין היכן טעה.

"ראיתי כוסות שתייה אצל הנערות", הוא משחזר, "את אחת הבנות הכרתי היכרות מוקדמת. היא מוכרת כבליינית רצינית באזור". היחצ"ן תיאר את לבושה של הנערה והסביר כי היא ממש לא נראית כבת 14, אלא בוגרת הרבה יותר. "לבשה מיני צמוד, הייתה עם איפור כבד ונעלה נעלי עקב. זה נוהג מקובל אצל קטינות, שיעשו הכל על מנת להיכנס למועדון".

צרכו כמויות גדולות של אלכוהול

השבוע הודיעה המשטרה על תום חקירת הפרשה, ועל פי ההערכות יועמדו שניים מבעלי המקום לדין באשמת מכירת אלכוהול לקטינים. "הן שתו כמויות גדולות. אחת מהן הייתה שכובה על הספה, מחוקה כזו, שיכורה ממש", אומר היחצ"ן.

עורכת דינו של היחצ"ן לא מתרשמת מהחשדות נגדו, ובטוחה כי המשטרה לא תעמיד אותו לדין. "הוא בסך הכל עשה את עבודתו, הפרנסה שלו נגזרת מכמות האנשים שמגיעים למועדון - הוא לא דואג למשקאות", אמרה עו"ד זהר ירון. "מעכשיו יש לי חוק", סיכם היחצ"ן, קטין בעצמו, "אני לא מזמין אנשים מתחת לגיל 18 למסיבות שלי. אני לא שותה - אז שאחרים ישתו?".