בן 80 השתלט על פורץ לאחר מאבק

יוחנן מיינרט תושב ניר בנים הסמוך לקריית גת שמע את האזעקה בבית בנו פועלת. כיוון שידע שהבן לא בבית, יצא לברר מה פשר הדבר. הוא הופתע לגלות פורץ במקלחת - שאיים עליו באקדח מפלסטיק. בתום מאבק השתלט הקשיש על הפורץ - שנעצר

יוחנן מיינרט מקבל אות הוקרה (משטרת ישראל)

תושב ניר בנים, מושב סמוך לקריית גת, שמע כי האזעקה בביתו של בנו שגר בסמוך אליו פועלת. האיש, קשיש בן 80, ידע שבנו לא נמצא בבית ולכן מיהר לבית הבן כדי לבדוק מדוע הופעלה האזעקה.

הקשיש, יוחנן מיינרט, נכנס לבית ולאחר סריקה הופתע לגלות במקלחת פורץ, שוהה בלתי חוקי מהכפר עין נקובא הנמצא ממערב לירושלים. הפורץ , שמוכר למשטרה, לא היסס ושלף לעבר מיינרט אקדח, שמאוחר יותר התברר כאקדח מפלסטיק.

כשכיוון הפורץ את האקדח לעבר מיינרט החל הקשיש להיאבק בפורץ. למרבה ההפתעה - ידו הייתה העליונה ומיינרט השתלט על הפורץ - שנעצר מיד לאחר שמיינרט התקשר להזעיק את משטרת קריית מלאכי.

האירוע התרחש לפני שבוע, סמוך לחצות הלילה. מיינרט קיבל ממפקד המחוז אות הוקרה על פעילותו המהירה והתושייה שגילה. כתב אישום הוגש נגד השב"ח.

לפני שלושה חודשים אירע מקרה אחר בו השתלט קשיש על פורצים. יהודה כהן, קשיש בן 88 ואשתו רויטל, ישבו בביתם בכפר תבור. לפתע שמע יהודה צלצול בדלת והתברר כי מדובר בארבעה שודדים רעולי פנים. לאחר מאבק אלים הצליח הקשיש להבריח את השודדים מהמקום.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק