עבריין נמלט נתפס לאחר שהסתתר בתוך קיר חדר האמבטיה שלו

נביל פרעוני נמלט מהמשטרה במשך 3 שנים, לאחר שנחשד באיומים על חייו של השופט המחוזי כאמל סעב. אתמול המשטרה שמה סוף למסע הבריחה המרשים של פרעוני, לאחר שהגיעה לחדר האמבטיה שבביתו, וגילתה אותו מסתתר בחלל מאחורי קיר. יחד עמו נתפס גם מצבור נשק גדול שנמצא במקום

מקום המסתור של פרעוני בביתו (חדשות 2)

במבצע משטרתי רחב היקף, נלכד אחד היעדים המרכזיים של משטרת מרחב הגליל - נביל פרעוני, שנעצר לפני יותר משלוש שנים בחשד לאיום ברצח על שופט בית המשפט המחוזי בחיפה כמאל סעב. בקיץ 2007 נמלט פרעוני מהמשטרה לאחר שהוריד את האזיקון האלקטרוני שהוצמד אליו. את האזיקון הוא בחר להצמיד ללא אחר מאשר כלבו.

אתמול הגיעו כ-150 שוטרי ימ"ר גליל, תחנת שפרעם, שוטרי יס"מ מכל רחבי מחוז הגליל ואנשי יחידת הגדעונים לבית בכפר אעבלין שבגליל. כאשר הגיעו לבית ונקשו על קיר חדר האמבטיה, הם גילו כי מאחורי הקיר ישנו חלל שבו הסתתר פרעוני.

בנוסף, במהלך הפשיטה גילו השוטרים מצבור גדול של נשק ותחמושת, שעדיין לא ברור לאיזו מטרה יועדו. פרעוני עצמו נעצר, ועכשיו מקווים במשטרה שיוכלו לשמור עליו טוב יותר ולא יאפשרו לו להימלט כבעבר. גם בסביבתו של סעב נשמו אתמול לרווחה עם היוודע דבר מעצרו של האיש שאיים על חיי השופט.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק