תיעוד: מטפלת התעללה בקשישה בת 85 ללא רחמים

מול המצלמה, וללא כל בושה, תועדה מטפלת מתעללת בקשישה בת 85 מחדרה אותה סעדה. ככל הנראה, נמשכה ההתעללות כבר שנתיים, כאשר רק ביומיים האחרונים הציבו בני משפחתה של הקשישה את המצלמות שתיעדו את המעשים הקשים, ביניהם בעיטות ומכות בכל חלקי הגוף. צפו בתיעוד המעשים המזעזעים והקשים לצפייה

לראות ולא להאמין: עובדת סיעוד, בת 31 מנפאל, נעצרה בחשד שהתעללה קשות בקשישה שבה טיפלה. בני משפחתה של הקשישה, בת ה-85 מאזור חדרה, הציבו מצלמות נסתרות בעקבות סימני אלימות שהתגלו על גופה - ואז נחשפו לתמונות המזעזעות של המטפלת תוקפת את הקשישה באלימות קשה.

המטפלת הגיעה לבני המשפחה מאזור חדרה דרך חברת כוח אדם למרות שהיא שוהה בארץ באופן לא חוקי. על פי החשד, הייתה המטפלת נוהגת לנעול את הדלתות כדי שבני משפחת הקשישה שביקרו מדי יום לא יגלו. עם זאת, כשחשדם התעורר הוצבו מצלמות סמויות שחשפו את המעשים המזעזעים.

המצלמה חשפו: בעיטות ומכות בכל הגוף

ביומיים האחרונים הוכיחו הצילומים כי המטפלת מכה את הקשישה, דוחפת אותה ובועטת בה בכל חלקי גופה. למרות תחנוניה של האישה, המסייעת מנפאל לא הפסיקה להתעלל בה, תוך כדי שהיא גורמת לה לפציעות קשות נוספת.

ההתעללות נמשכה, ככל הנראה, כבר קרוב לשנתיים. התיעוד במצלמה הראה כיצד כשהקשישה ניסתה להתרומם, משכה אותה העוזרת בראשה בכוח, הורידה אותה לכיוון הרצפה ואחר כך עזבה לעיסוקיה, כשהקשישה נותרת על הספה.

במקרה אחר, כפי שניתן לראות, הניחה המטפלת את הקשישה על הספה, השעינה אותה לאחור - ולאחר מכן נשכבת עליה והכאיבה לה. מהתמונות שתועדו במצלמה אף ניתן לראות כיצד הפיליפינית מתעלמת ממחאותיה של הקשישה ואף מחייכת.

היום האריך בית משפט השלום בחיפה את מעצרה של הפיליפינית המתעללת בארבעה ימים. חקירתה צפויה להימשך בימים הקרובים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק